UFC 178: Eddie Alvarez vs Donald Cerrone

Były mistrz Bellatora w wadze lekkiej, Eddie Alvarez (25-3) nie pozostawał długo bezrobotny. Zaraz po tym, jak ogłoszono jegop odejście z Bellatora serwisy informacyjne o tematyce MMA prześcigały się podając informację, że Filadelfijczyk zmierzy się z Donaldem Cerrone (24-6) w przed walce wieczoru gali UFC 178.

Dla Alvareza będzie to szansa na przedłużenie passy zwycięstw do czterech. Po wielu problemach z Bellatorem, Alvarez w końcu doszedł z nimi do porozumienia i stoczył dla nich kilka walk. Ostatnio pokonał Michaela Chandlera, czym utarł nosa ówczesnemu prezesowi tej organizacji, Bjornowi Rebney’owi. Wcześniej znokautował Patriky’ego Freire oraz udanie zrewanżował się Shinyii Aokiemu, za porażkę w Japonii.

Donald Cerrone jest znany większości fanów UFC. Trenujący u Grega Jacksona zawodnik zaczynał swoją wielką karierę w organizacji WEC, gdzie wypłynął na szerokie wody. W UFC stoczył już wiele udanych walk i trzy pojedynki zakończyły się na jego niekorzyść. Ostatnie cztery pojedynki wygrał i zbliża się wielkimi krokami do walki z mistrzem dywizji lekkiej, Anthony’m Pettisem. Co ciekawe miał zaplanowaną walkę z Bobby’m Greenem na gali UFC 178.

3 thoughts on “UFC 178: Eddie Alvarez vs Donald Cerrone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *