UFC 175: Weidman vs. Machida w liczbach

Liczbowe podsumowanie wczorajszej gali.

2: tylu zawodników zdobyło mistrzowskie pasy UFC w dwóch kategoriach wagowych. Byli to Randy Couture (waga ciężka i półciężka) oraz B.J. Penn ( waga lekka i półśrednia). Machida miał okazję dołączyć do tego elitarnego grona.
2:12:30: całkowity czas walki Urijaha Fabera w dywizji koguciej UFC. Dopisując 11:09 czasu walki z Caceresem Faver wyprzedził Takeyę Mizugakiego który walczył przez 2:09:30.
5: udanych obaleń, na 13 prób, zanotował mistrz wagi średniej. Z czego 3 obalenia miały miejsce w III rundzie oraz po jednym w rundach II i V.
6: wygranych przez poddanie w walkach w wadze koguciej w UFC/WEC ma na koncie Faber, to najlepszy wynik dywizji dzierżony razem z Renanem Barao i Brianem Bowlesem.
6,88: średnia liczba ciosów zadawanych w całej walce przez rywalki Rousey w jej walkach dla UFC i Strikeforce. Davis wczorajszego wieczora zadała 2 ciosy.
8: liczba kolejnych zwycięstw Chrisa Weidmana w UFC, z aktywnych zawodników jest to drugi wynik po Jonie Jonesie który ma za sobą passę 11 zwycięstw.
10,6: średnia liczba ciosów zadawanych przez Rondę Rousey w walkach dla UFC i Strikeforce. W walce z Alexis zadała 14 ciosów.
11: udanych kopnięć zapisał wczoraj na swoje konto Chris, Lyoto tylko 4.
13: wygranych przed czasem w UFC/WEC ma w rekordzie Urijah Faber co daje mu drugie miejsce razem z Vitorem Belfortem, Natem Diazem i Mattem Hughesem.
15: znaczących ciosów na korpus zanotował Lyoto Machida, mistrz zadał 8 takich uderzeń.
16: sekund potrzebowała Ronda Rousey na odprawienie Alexis Davis, jest to drugi najszybszy nokaut w historii walk o pas. 15 sekund potrzebował Andrei Arlovski na nokautowania Paula Buentello.
17: znaczących ciosów więcej zadał Chris Camozzi w walce przeciw Bruno Santosowi. Brazylijczyk ostatecznie wygrał walkę przez niejedno głośną decyzję dzięki 4 obaleniem zdobytym w II i III rundzie.
18: udanych sprowadzeń zanotował Urijah Faber w dywizji koguciej. To najlepszy wynik dywizji.
42: znaczące ciosy zadał Uriah Hall w wygranej walce przeciw Thiago Santosowi.
90: liczba ciosów zadanych przez Weidmana, dla porównania Machida zadał ich 63.
135: ciosów zadał Kenny Robertson w wygranej przez decyzję z Ildemarem Alcantarą, który zadał zaledwie 25 uderzeń.
416: celnych ciosów zadał Faber w walkach w wadze koguciej. Jest to 5 wynik w dywizji po Mizugakim (511), T.J. Dillashaw (427), Alexie Caceresie (419) i Renanie Barao (417).
609: liczba wszystkim ciosów zadanych przez Fabera w walkach w dywizji koguciej. To nr 2 po Mizugakim (766).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *