UFC 108 Silva vs Belfort

 Silva vs Belfort

Los Angeles Times podał, że Vitor Belfort zgodził się na walkę z Andersonem Silvą

Wszystko wskazuje na to,  że zwycięstwie nad Richem Franklinem, Dana White i Joe Silva zdecydowali się odsunąć walki Spidera z Danem Hendersonem i Nate’m Marquardem i dać szansę Fenomenowi.

Przypomnijmy, że Vitor to jeden weteranów sportu. Swoja karierę w UFC zaczynał na gali z numerem 12 i wlaczył potem z prawie wszystkimi najsłynniejszymi zawodnikami, jak Tank Abbot, Randy Couture, Tito Ortiz, Wanderlei Silva. Szybka możliwość walki o tytuł, świadczy o tym, że jest w dobrej formie, a władze UFC widzą w nim przyszłą gwiazdę.

17 thoughts on “UFC 108 Silva vs Belfort

  1. Vitor rzeczywiście pokazał klasę, ale widzę tu drugą walkę Befort – Ortiz, czyli nieco za dużo respektu, co zaprowadzi Belforta prosto do przegranej. W średniej nie ma chyba nikogo, kto mógłby zagrozić Silvie… w LHW na pewno Machida, może jeszcze ktoś. Ale jeśli Belfort faktycznie przegra, to widzę sens wyłącznie w walce Machida vs Silva, i to by było coś. Porównywalne do Carvin/Lesnar. Ależ by to była walka, przez 25 musieliby coś zrobić.

  2. Przy Andersonie wszyscy w dywizji mw wyglądają na kelnerów:D zresztą w lhw też, jedynie za wyjątkiem Machidy. Na Pająka potrzebny jest silny zapaśnik z dobrą kontrolą w parterze jak np. Randy ale ten pewnie wolałby ze Spiderem poboksować i wiadomo jakby się to skończyło:D Vitor zapaśiorem nie jest i nie daję mu żadnych szans w walce ze Spiderem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *