Tyron Woodley sms-uje z Georgesem St-Pierre na temat walki

foxsports.com
foxsports.com

Podczas gdy Dana White ogłosił w tym tygodniu, że następny w kolejce do walki o pas wagi półśredniej będzie Stephen Thompson , to Tyron Woodley ma chyba inne plany.

Woodley opublikował fragment rozmowy sms z Georgesem St-Pierre i po przeczytaniu tej konwersacji można odnieść wrażenie, że obaj panowie są już dogadani co do walki między sobą. Po ogłoszeniu przez Dana White’a informacji o tym, że Stephen Thompson będzie kolejnym rywalem Woodley’a, The Chosen One” napisał na swoim Twitterze, że kontrakt na pojedynek z „Wonderboy’em” nie został jeszcze podpisany.

Poniżej fragment rozmowy Woodley’a z Georgesem St-Pierre:

Woodley: Dziękuję za miłe słowa. Jesteś najlepszym zawodnikiem jakiego widzieliśmy. Jeśli wrócisz z emerytury, to będzie dla mnie zaszczytem móc z tobą walczyć. Moglibyśmy sprzedać całe gówno na tej walce. Jeśli nie, to nie ma sprawy, będę naciskał na Nicka (Diaza). Chciałbym abyś wiedział, że moja prośba wychodzi z szacunkiem do ciebie.

St-Pierre: Gratuluję Tyron. Dziękuję, to byłby dla mnie zaszczyt. Rozbijmy bank UFC!

Woodley: OSS spikniemy się wkrótce.

St-Pierre: Jesteś GOSĆ. Świetna robota!

5 thoughts on “Tyron Woodley sms-uje z Georgesem St-Pierre na temat walki

  1. MI to wygląda jakby Tyron dorwał nr. GSP i chciał zrobić walke dla kaski bo czuje że z Thompsonem będzie ciężko! a GSP: tak tak jesteś super, rozbijmy bank…pół żartem pół serio oczywiście 😉

  2. Mysli. ze jak Bisping wybral rywala. to i jemu sie uda. UFC powinna to ukrocic – walczysz z pierwszym pretendentem lub kims z top 5. Nie chcesz – to wakujesz pas i walczysz z kim chcesz. Sie nauczyli teraz – Bisping. WOODLEY. alvarez. a wczesniej RDa. 1 dniowi mistrzowie. a wiecej maja do powiedzenia niz Thrump na wiecu wyborczym. I Conora tez powinni za jaja zlapac – bronisz tytulu lub wakujesz. Smietnik sie robi w federacji….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *