Tsarev nie zawalczy z Mańkowskim. Gamrot zmierzy się z debiutującym w KSW Marifem Piraevem

kswmma.com
kswmma.com

Rosjanin Mikhail Tsarev nie będzie przeciwnikiem Borysa Mańkowskiego (17-5, 3 KO, 6 Sub) w jednej z głównych walk KSW 32: Road to Wembley, 31 października w hali SSE Arena, Wembley w Londynie.

W związku z niedawną przegraną „Samotnego Wilka” na gali w Sochi właściciele Federacji KSW zdecydowali zmienić pretendenta do pasa na wyżej notowanego zawodnika. Jego nazwisko zostanie podane do publicznej wiadomości jeszcze w tym tygodniu.

kswmma.com
kswmma.com

Jeden z najlepszych zawodników młodego pokolenia w Rosji Marif Piraev (13-0-1, 3 KO, 7 Sub) podpisał wielo-walkowy kontrakt z Federacją KSW. Niepokonany 23-latek zadebiutuje w klatce polskiej organizacji już na KSW 32, 31 października w Londynie, a jego rywalem będzie równie utalentowany Polak Mateusz Gamrot (9-0, 2 KO, 3 Sub).

Zawodnik pochodzący z Dagestanu, jednego z najmocniejszych ośrodków MMA w Europie, wywodzi się z bojowego sambo. Dotychczas Piraev pojedynkował się do czołowej rosyjskiej organizacji Fight Nights, notując trzynaście zwycięstw, w tym aż dziesięć przed czasem. Jego kolegami treningowymi w Moskwie są m.in. czołowi Rosyjscy zawodnicy Vitaly Minakov i Ali Bagautinov.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *