Trzech zawodników wypada z karty UFC 149

 

tatame.com

Niestety UFC 149 okazuje się dość pechowa ponieważ kontuzji doznali zarówno Yoshihiro Akiyama, Thiago Alves jak i Thiago Silva.

Siyar Bahadurzada dostał telefon z UFC aby zastąpić kontuzjowanego Yoshihiro Akiyamę na UFC 149, który miał zmierzyć się z Thiago Alvesem.W tym przypadku jeśli Siyar Bahadurzada pojawi się na karcie walk, matchmakerzy UFC będą musieli znaleźć mu nowego przeciwnika.

Oto co powiedział w rozmowie z Tatame były mistrz świata Shooto Siyar Bahadurzada:

„Tak, jestem smutny! Czekałem na walkę z Thiago Alvesem ale będę musiał jeszcze na nią poczekać. Co do informacji o nowym przeciwniku to jeszcze nic nie wiadomo.”

Kilka dni przed ogłoszeniem informacji o kontuzji Thiago Alvesa, Tatame rozmawiało z Bahadurzadą, który nie szczędził mocnych słów w stronę brazylijskiego „Pitbulla”.

„Alves jest agresywnym zawodnikiem, ale myślę że stępiłbym mu zęby na UFC 149. Wydaje mi się próbowałby walki w stójce ale szybko odpuściłby gdyby posmakował mojej siły. Wtedy mógłby próbować zejść do parteru. Wtedy wiem, że mógłbym go złamać i poszukać poddania.”

Jeśli zaś chodzi o Thiago Silvę, to tutaj również nastąpiły komplikacje i nie pojawi się on na karcie walk. Silva miał zmierzyć się z Mauricio Rua lecz z powodu kontuzji w jego miejsce miał wejść nowy nabytek UFC Glover Teixeira. Pojawiły się plotki mówiące o  rzekomym wycofania się teamu Mauricio Ruy.

Tatame rozmawiało także z menadżerem Mauricio, Julio Hellerem, który zagwarantował że nie odrzucili propozycji walki z Teixeirą. Nie znają jednak dokładnych szczegółów związanych z kontuzją Thiago Silvy.

„Po prostu wysłałem wiadomość do UFC w tej sprawie i czekam na telefon. Plotki o naszej rezygnacji to kompletna bzdura.”

Julio Heller powiedział, że zaczekają z podejmowaniem decyzji w sprawie walki z Gloverem Teixeirą oraz jakimkolwiek innym przeciwnikiem do czasu wyjaśnienia sprawy przez UFC. Spowodowane jest to tym, że w sprawie muszą się wypowiedzieć także trener Andre Dida oraz sam Mauricio Rua.

One thought on “Trzech zawodników wypada z karty UFC 149

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *