Trening medialny przed galą FEN 3 w Magnolia Park we Wrocławiu 21 czerwca!

W sobotę, 21 czerwca 2014 od godziny 14.00 w Centrum Handlowym Magnolia Park, przy ulicy Legnickiej 58 we Wrocławiu, odbędzie się Trening Medialny zawodników MMA i Kickboxingu przed galą Fight Exclusive Night 3, która planowana jest na sobotę 28 czerwca 2014 we wrocławskiej Hali Stulecia.Trening medialny jest jedną z najważniejszych imprez promujących to wydarzenie i jednocześnie stanowi wielką atrakcję dla klientów C.H. Magnolia Park, które wspiera wrocławski event.

Klienci C.H. Magnolia Park będą mogli na własne oczy obejrzeć pokazy umiejętności zawodników, którzy wystąpią na gali, a także będą mieli szansę na zaktywizowanie sportowego trybu życia. Goście centrum zobaczą profesjonalną prezentację wrocławskich zawodników, a także dolnośląskich klubów Sportów Walki, których zawodnicy będą gwiazdami gali. W głównej roli wystąpi zasłużony wrocławski klub Boi Team, prowadzony przez Pawła Szubarta, ale nie zabraknie i Lutadores Wrocław, Scorpiona Krępice, Extreme Fighters, a także Max Boxing Nowa Sól i być może innych klubów.

Wspomniane gwiazdy, będą dostępne dla fanów i kibiców sportu. Wśród nich będzie niezwykle lubiany we Wrocławiu mistrz Polski w Kickboxingu, Patryk Grudniewski, ale także Damian Komisarski, Piotr Rogosz, Maksymilian Bratkowicz, czy Łukasz „Monster” Kulik. Wrocławscy zawodnicy wzmocnieni zostaną największą polską gwiazdą Kickboxingu, Tomaszem Makowskim i jego podopiecznym. Dawidem Morą. Będzie to także okazja dla mediów by poznać umiejętności zawodników i przeprowadzić wywiady.

Podczas treningu medialnego będzie można zakupić bilety na galę.

To kolejny etap naszej współpracy z C.H. Magnolia Park i możliwość bezpośredniej komunikacji z liczną rzeszą klientów tej placówki. Dzięki porozumieniu i świetnemu podejściu kadry zarządzającej obiektem, jesteśmy kolejny raz w jego gościnnych progach. Chciałbym za to podziękować i zaprosić wszystkich na trening 21-go czerwca w C.H. Magnolia Park i galę w sobotę 28-go czerwca” – powiedział prezes Fight Exclusive Night, Paweł Jóźwiak.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową KupBilet.pl. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko we Wrocławiu oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów. Ceny biletów zaczynają się od zaledwie 30 złotych.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *