Trener Jose Aldo o zwycięstwie Conora McGregora na UFC 189

imgur.com
imgur.com

Początkowo na gali UFC 189 miało dojść do pojedynku między Jose Aldo, a Conorem McGregorem – z powodu kontuzji Aldo plany uległy zmianie.

Po zestawieniu Chada Mendesa jako rywala dla Irlandczyka i zmianie pojedynku na walkę o tymczasowy tytuł, „The Notorious” pokonał Mendesa w drugiej rundzie i to on zgarnął pas. Na szczęści ci, którzy czekają na pojedynek Aldo vs McGregor doczekają się go prędzej, czy później.

Trener Jose Aldo, Andre Paderneiras oglądał pojedynek Irlandczyka i nie może się doczekać kiedy jego podopieczny weźmie McGregora w swoje ręce.

Andre Pederneiras

Tłumaczenie: „Gratulacje dla tymczasowego mistrza! Wspaniała walka! Teraz bądź gotowy ponieważ zmierzysz się z prawdziwym mistrzem i nie masz pojęcia, co cię czeka!”

Teraz pozostaje już jedynie czekać na powrót Aldo do pełni zdrowia i ogłoszenie pojedynku, który ponownie przyniesie nam mnóstwo emocji jeszcze na długo przed samą walką.

10 thoughts on “Trener Jose Aldo o zwycięstwie Conora McGregora na UFC 189

  1. Aldo jest bardziej kompletny w stójce nie bedzie sie bał walki a i w parterze bedzie miał przewage takze zbyt wielkiej szansy dla Conora nie widze no chyba ze czyms zaskoczy bo jest bardzo nie przewidywalny

  2. Szansą Conora jest to, że ciosy Aldo będą po nim spływały tak jak ciosy Chada. A w stojce jego ofensywa jest piekielnie mocna i skuteczna. Tez stawiam na Aldo, ale w stojce Conora w cale nie skreslam. Tym bardziej, ze jego styl jest dobry na klasyczne muay thai. Dlatego tez licze, ze Aldo pokaze dobra prace nog.

  3. ja jestem zmieszany po ostatniej walce. Aldo był dla mnie bardzo zdecydowanym faworytem, ale teraz już raczej nie jest. W walce może być troche zardzewiały, poza tym Aldo nigdy nie sprowadzał walk, a w stójce Conor jest mocny. Tyle że W tej walce Aldo nie będzie sprowadzany, a trzeba pamiętać jak mocno potrafi kopać, więc nie zdziwi mnie jak w 2 rundzie Conor będzie miał wyłączone nogi. Tak czy inaczej pojawia się wiele zapytań. Mendes jak pisałem, bardzo mnie zawiódł, nie wiem dlaczego nie sprowadzał skoro Conor go ranił, a jak już sprowadzał to robił to bardzo skutecznie. Zaskakujące też było, że dostał takie bencki w stójce, Mendes jest mocny boksersko, a tu wyglądał bardzo słabo.

  4. CONOR McGREGOR!!!! jest inna nowa generacja zawodnika wagi slomkowej!!! Aldo przegral Ta walke przed pierwsza runda,a jezeli chodzi o stojke, McGregor ma najlepszy taiming, precuzje uderzen, i zasieg ramion, Te cechy zdetronizuja Jose, UMARL KROL, WIWAT KROL!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *