Tony Ferguson zrobił ankietę na temat zbijania wagi przez Khabiba Nurmagomedova i będzie relacjonował dzień ważenia przed UFC 219

mmafighting.com

Podczas gdy już tylko dni dzielą nas od gali UFC 219 na której Khabib Nurmagomedov ma zmierzyć się z Edsonem Barboza, tymczasowy mistrz wagi lekkiej Tony Ferguson postanowił trochę zażartować z Rosjanina.

Tony Ferguson, zajmuje pierwsze miejsce w dywizji zaraz za mistrzem Conorem McGregorem. Ferguson ma również najdłuższą serię zwycięstw w kategorii lekkiej UFC i kończył przed czasem jednych z najlepszych zawodników na świecie.

„El Cucuy” wygrywał z takimi przeciwnikami jak Edson Barboza, Kevin Lee, Josh Thomson i byłym mistrzem wagi lekkiej Rafaelem dos Anjos. Wydaje się, że przed nim już tylko najważniejsza walka o tytuł niekwestionowanego mistrza w starciu z McGregorem jednak Ferguson miał zmierzyć się trzykrotnie z niepokonanym i czołowym lekkim Khabibem Nurmagomedovem. Ich ostatnio planowana walka na UFC 209 nie doszła do skutku ze względu na problemy Khabiba ze zbijaniem wagi.

Po tym jak Nurmagomedov zawalił sprawę ze zbijaniem wagi, Tony Ferguson wykorzystuje każdą okazję, aby przypomnieć światu, że Khabib nie jest w stanie zrobić wagi. Teraz, gdy dzieli nas już tylko tydzień od UFC 219, Ferguson umieścił ankietę na swoim Twitterze i planuje przeprowadzić własną relacje na żywo z ważenia przed galą.

„Czy Khabib Nurmagomedov zrobi wagę? Jestem pewien, że zakłady są świetne!!! Ja … szef #TeamTiramisu będę relacjonował dzień ważenia … Bądźcie czujni.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *