Tony Ferguson twierdzi, że Michael Chandler przyjął ofertę innej walki

Las Vegas Review-Journal

Tony Ferguson oznajmił, że dowiedział się iż Michael Chandler zaakceptował inną walkę i dlatego nie chce z nim walczyć w grudniu na gali UFC 256.

Animozje między tymi dwoma elitarnymi zawodnikami wagi lekkiej stale narastają, ponieważ najpierw Chandler mówił, że chce walczyć z Fergusonem, a od niedawna Ferguson prowadzi kampanię na rzecz walki z Chandlerem przed końcem roku. Były mistrz Bellatora chce jednak poczekać i zmierzyć się z Fergusonem w styczniu w walce co-main event poprzedzającą pojedynek rewanżowy między Conorem McGregorem a Dustinem Poirierem na gali UFC 257.

Jednak, według Fergusona, pojawiły się pewne kwestię, które stają na przeszkodzie zestawienia jego walki z Chandlerem w grudniu.

„UFC powiedziało, że zaakceptowałeś już „Kolejną Walkę” Więc przestań jęczeć i mówić ESPN, że chcesz ze mną walczyć. Będę w Vegas 12 grudnia. Przyjmij to albo idziemy dalej. -Champ Shit Only dzieciaku.”

Ferguson odwołuje się do ostatniego wywiadu Chandlera z ESPN, w którym zdawał się wskazywać, że zawsze było wiadomo, że nie będzie mógł walczyć w grudniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *