Tony Ferguson ostro na temat Nate’a Diaza i Conora McGregora

Rey Del Rio/Getty Images

Tony Ferguson, który niedługo zawalczy o tymczasowy pas wagi lekkiej niedawno powiedział, że chętnie spoliczkowałby Nate’a Diaza jego słynnym Stockton slap. Oberwało się też Conorowi McGregorowi.

Podczas występu w Submission Radio, Ferguson został zapytany o potencjalny pojedynek mistrza wagi lekkiej Conora McGregora w obronie tytułu w walce z Natem Diazem. El Cucuy zareagował na to dosyć ostro mieszając z błotem zarówno Diaza jak i McGregora.

— Nate, przywaliłbym ci **** tym Stockton slap i wybyłbym z ciebie to gówno, dzieciaku. Nie znasz mnie, stary. Po prostu. To samo z Conorem. Jesteście bandą ****, jesteście bandą fałszywych ludzi.

— Jeśli chcesz walczyć, gdy jesteśmy tutaj w UFC, dlaczego nie przyjdziesz i nie podpiszesz się na wykropkowanej linii po tym, jak zbierzesz się do kupy i będziesz bronił swojego Je***go pasa, Conor.

Ferguson zmierzy się w kolejnej walce z Kevinem Lee o tymczasowy tytuł wagi lekkiej w walce wieczoru na gali UFC 216, która odbędzie się 7 października w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *