Tomasz Sarara będzie walczyć na Celtic Gladiator 11 w Krakowie

FEN
FEN

„Mamy to!” – chciałoby się zakrzyknąć na wieść o tym, iż najlepszy polski zawodnik Kickboxingu i formuły K-1 – Tomasz Sarara – wystąpi w walce wieczoru podczas nadchodzącej gali Celtic Gladiator 11 w Krakowie, w dniu 26 listopada! Dokładnie tak, bowiem była niepewność czy nowo kreowany mistrz FEN po wyczerpującej walce z Holendrem Dennisem Stolzenbachem zdoła dojść do pełni zdrowia.

Krakowskich kibiców pragniemy uspokoić i uradować, bowiem niezwykle lubiany Sarara będzie walczył w sobotni wieczór  i wystąpi w legendarnej hali TS Wisła! Trenowany przez wielkiego mistrza K-1, Ernesto Hoosta z Holandii, będzie miał wreszcie okazję pokazać się własnej, krakowskiej publiczności.

Lada dzień ogłosimy także nazwisko rywala, który wyjdzie do pojedynku z naszym mistrzem i już zapraszamy kibiców na to atrakcyjne starcie.

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków sportów walki na polski debiut naszej międzynarodowej organizacji, w której walczyli najlepsi, zarówno na świecie, jak i w Polsce, zawodnicy MMA. Zapowiadamy niesamowite emocje jakie towarzyszyć będą wydarzeniom w hali TS „Wisła”, podczas Celtic Gladiator 11, gali walk MMA i K-1.

Przyjdźcie i przeżyjmy to wspólnie!

Bilety dostępne w sieci www.kupbilet.pl. Już dzisiaj zapraszamy do zakupu w przedsprzedaży!

Zapraszamy również do śledzenia naszego fanpage na Facebooku – Celtic Gladiator.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *