Tomasz Kowalkowski vs Robert Maruszak na FEN 4: Summer Edition

Organizacja Fight Exclusive Night ma zaszczyt zapowiedzieć kolejny pojedynek na nadchodzącej gali gali b, która odbędzie się w Hali 100-lecia Sopotu im. Haffnera przy ulicy ul. Goyki 7 w sobotę 16-go sierpnia. Będzie to drugie starcie na zasadach MMA i do tego jest to wewnętrzna, Trójmiejska rywalizacja.

Zmierzą się w nim zawodnicy wagi ciężkiej, Tomasz „Kredka” Kowalkowski (3-0) z Mighty Bulls Gdynia i Robert Maruszak (1-1) z Corpus Gym Gdańsk. 25-letni Kowalkowski jest podopiecznym słynnego trenera Grzegorza Jakubowskiego i ma za sobą już trzy wygrane pojedynki zawodowe. Debiutował w nich w lutym 2012 roku pokonując na punkty Marcina Sianosa. Ostatni pojedynek zawodnik gdyńskiego klubu stoczył w marcu bieżącego roku wygrywając
także na punkty z Grzegorzem Janusem z Nowego Sącza. Kowalkowski dysponuje fantastycznymi warunkami fizycznymi mierząc ponad 200 cm i ważąc 110 kg.

Blisko 30-letni Robert Maruszak debiutował w MMA podczas gali PLMMA 6 w Brodnicy ulegając utalentowanemu i bardziej doświadczonemu wówczas Michałowi Andryszakowi. Zawodnik z Trójmiasta podjął wówczas walkę po zaledwie trzech miesiącach treningów, spowodowanych przerwą w sporcie, ale pokazał wielkie serce do walki. Na kolejną walkę czekał ponad 1,5 roku i w czerwcu 2014 udało mu się odnieść upragnione pierwsze zwycięstwo nad Tymoteuszem Pledziewiczem z Torunia. W międzyczasie Maruszak rozwijał się na niwie kickboxerskiej i zdobył Puchar Świata w Kickboxingu w Szeged na Węgrzech. Maruszak mierzy 190 cm i waży 120 kg.

Kibice będą mogli obejrzeć obu zawodników w akcji w Hali Stulecia w Sopocie, w dniu 16-go sierpnia. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć też na antenie naszego partnera – stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Sprzedaż biletów na galę prowadzi sieć KupBilet.pl, która oferuje możliwość zakupu poprzez sprzedaż internetową. Dodatkowo bilety dostępne są w punktach sieci STS i Empik. Tylko w Gdańsku oferuje je kilkanaście punktów sprzedaży, a w całym kraju blisko 300 punktów.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *