„To ostatnia osoba, z którą chciałem przegrać” – Tyron Woodley skomentował swoją porażkę z Colbym Covingtonem na UFC Vegas 11

Chris Unger/Zuffa LLC

Tyron Woodley wydał oświadczenie po swojej porażce w piątej rundzie przez TKO z Colbym Covingtonem na gali UFC Vegas 11.

Tyron Woodley został zdominowany przez Colby’ego Covingtona przez całą walkę i szykowało się na przegraną przez jednogłośną decyzję, ale na początku piątej rundy Woodley poddał się werbalnie z powodu kontuzji żebra.

Po tej walce, Woodley wydał oświadczenie komentując, co doprowadziło do jego przegranej.

„Doceniam was, kocham was. Nie poszło tak, jak chciałem. To ostatnia osoba, z którą chciałem przegrać.

Nie wiem, co się, ku**a, stało. Po prostu się stało. Muszę otrząsnąć się z kurzu, zrzucić to z siebie i znaleźć sposób.”

Woodley opublikował później zdjęcie z prześwietlenia jego złamanych żeber, którym podzieliła się z Arielem Helwani z ESPN.

„Zdjęcie rentgenowskie złamanego żebra Tyrona Woodleya, dzięki uprzejmości Woodleya. Powiedział, że doznał urazu we wcześniejszej fazie walki, a następnie próbował użyć gilotyny, aby wstać i wtedy (żebro) strzeliło. „To był największy ból jaki kiedykolwiek czułem”, powiedział. Jest z powrotem w hotelu, odpoczywa.”

Ta kontuzja, to z pewnością skutek wielu kopnięć na tułów w wykonaniu Covingtona. To był nie tylko niefortunny sposób zakończenia walki dla byłego mistrza, ale również trzecia z rzędu porażka Woodleya po dominacji rywala, a także przegrana z zajadłym wrogiem. Obaj zawodnicy nie lubią się, ale ostatecznie to Covington został zwycięzcą, potencjalnie stawiając Woodleya na szybkiej ścieżce do zakończenia kariery.

Prezydent UFC Dana White powiedział po tym pojedynku, że będzie rozmawiał z Woodleyem o ewentualnym przejściu na emeryturę po jednostronnej przegranej z Covingtonem. Chociaż Woodley przegrał tylko z Kamaru Usmanem, Gilbertem Burnsem i Covingtonem, to przegrał praktycznie wszystkie rundy z tych trzech walk i trudno uznać go za pretendenta do walki o pas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *