TJ Dillashaw odpowiada na krytykę kierowaną wobec niego przez Dominicka Cruza

Esther Lin / MMAFighting.com
Esther Lin / MMAFighting.com

Konflikt między byłym mistrzem wagi koguciej TJ Dillashawem, a obecnym mistrzem Dominickiem Cruzem przybiera na sile.

W ostatniej walce na UFC 200, TJ Dillashaw dał bardzo dobrą walkę z Raphaelem Assuncao wygrywając z nim przez decyzję. Dominick Cruz stara się umniejszyć sukces Dillashawa i jest zdania, że ta wygrana nie ma żadnej wartości. Dodatkowo stwierdził, że nikt nie chce oglądać TJ’a i jego walk.

Dillashaw postanowił odpowiedzieć Cruzowi w ten sam sposób:

— Dla mnie to komiczne jaką ci*ą jest Dominick Cruz. On robi wszystko, by ze mną nie walczyć przepychając się do walk z seniorami, którzy powinni już być na emeryturze. Teraz on chce przejść do innej kategorii, aby uniknąć walki ze mną. Jak zwykle on ucieka i nie chce walczyć, a obaj wiemy, że ja wygrałem pierwszą walkę natomiast on będzie mówił cokolwiek żeby tylko nie oddać tego, co należy do mnie. Ja jestem jego największym zagrożeniem. Przestań uciekać i podpiszmy ten papier.

3 thoughts on “TJ Dillashaw odpowiada na krytykę kierowaną wobec niego przez Dominicka Cruza

  1. Przez pierwsze 3 rundy TJ walil w powietrze az milo. W 4 i 5 rundzie Cruz troche opadl z sil co bylo widac. Niemniej jednak walka byla bardzo ladna dla oka, jesli ktos lubi popatrzec na movement, szybkosc i ogolnie techniczna walke w stojce. Ja jestem jak najbardziej za rewanzem i w cale TJa nie skreslam. Mimo, ze jestem wielkim fanem Cruza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *