Thiago Alves wypada z UFC 111 [Update]

(fot. espn.com)

Dziennikarz Yahoo! Sports, Kevin Iole, potwierdził, że Thiago Alves (16-6) nie wystąpi na sobotnim UFC 111. Brazylijczyk na gali w Newark miał się mierzyć z innym czołowym półśrednim, Jonem Fitchem (21-3) w eliminatorze do kolejnego titleshota tej kategorii wagowej. O całej sprawie jako pierwszy poinformował niezbyt wiarygodny portal TMZ.com. Wiadomość na swoim twitterze potwierdził jednak Iole bazujący na informacjach od Dany White’a:

Powodem absencji Thiago Alvesa są niezgodności w mózgu zawodnika wykryte podczas tomografii komputerowej.

Dana na łamach TMZ poinformował jednocześnie, że Brazylijczyk został już skierowany do specjalisty w celu przeprowadzenia dalszych badań. Jeżeli obawy lekarzy się potwierdzą, kariera Pitbulla stanie pod ogromnym znakiem zapytania. W związku z brakiem zawodnika, który mógłby zastąpić go w walce z Jonem Fitchem, pojedynek ten został zupełnie zdjęty z rozpiski UFC 111.

UPDATE: Jon Fitch wraca do karty. Jego nowym przeciwnikiem został Ben Saunders (8-1-2), zawodnik, który na tej samej gali miał się zmierzyć z Jake’em Ellenbergerem (22-5). Ten ostatni w zamian za porzucenie walki dostanie swoją normalną wypłatę plus bonus za zwycięstwo.

Ostateczna rozpiska tutaj.

6 thoughts on “Thiago Alves wypada z UFC 111 [Update]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *