„The Bad Boy” vs „The Bad Guy” – Chael Sonnen o walce z Tito Ortizem

Ethan Miller/Getty Images
Ethan Miller/Getty Images

W zeszłym tygodniu dowiedzieliśmy się, że Chael Sonnen rozstał się z UFC i przeszedł do Bellatora i teraz głośno mówi z kim chce stoczyć pierwszą walkę.

Chael Sonnen zaliczył już nawet swój debiut przed kamerami w organizacji podczas gali Bellator 161 i powiedział w stacji SPIKE czego oczekuje i jakie ma plany. Sonnen postawił sprawę jasno mówiąc, że chce zmierzyć się z byłym mistrzem wagi półciężkiej UFC Tito Ortizem. Walka między tymi dwoma zawodnikami z pewnością przyciągnie wielu widzów do Bellatora i przyniesie organizacji sporą sprzedaż biletów oraz pay-per-view. Walka ta prawdopodobnie odbędzie się jeszcze przed końcem roku.

Oto wypowiedź Chaela Sonnena na temat pojedynku z Tito Ortizem:

„Jestem na początku podróży podczas której będę kopał tyłki legendom i zacznę ją od Tito Ortiza 19 listopada. Wszystko czego potrzebuję, to kontrakt. Nie mogło być bardziej oficjalnego wyzwania do walki niż to. Nie mam zdolności językowych, by wyzwać kogoś w bardziej wyraźny sposób. Jeśli Tito ni zechce zaakceptować tej walki, nie będę go o nią ponownie nękał. Nie jestem tutaj po to, by się go czepiać. Uznam odmowę jako normalną rzecz i pójdę dalej. Teraz jednak moja wiadomość jest następująca: 19 listopada, „The Bad Boy”  vs  „The Bad Guy”.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *