Tatsuya Kawajiri: Mogę być mistrzem po tym jak UFC wprowadzi nową politykę antydopingową

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Po sobotniej wygranej Japończyk nabrał sporej pewności siebie.

Na UFC Fight Night 69 Tatsuya Kawajiri (34-8-2, 2-1 w UFC, #15 w rankingu UFC) po 15 minutach nudnej walki pokonał Dennisa Sivera (22-11 1 NC, 12-9 1 NC w UFC, #12 w rankingu UFC). Po tej wygranej Crusher nabrał dużej pewności siebie twierdząc, że w przyszłości może być nawet mistrzem dywizji.

Słyszałem, że od lipca nowa polityka antydopingową będzie dużo bardziej surowa. Tak, więc bez tych bestii w UFC, które mogą mieć problem z tymi rzeczami, ja mogę być mistrzem dywizji.

Zmiany w polityce antydopingowej UFC nadzorować będzie Amerykańska Agencja Antydopingowa (USADA). Najważniejszą zmianą będą losowe testy dla każdego zawodnika przeprowadzane kilka razy w roku. Zmianie ulegną także kary za stosowanie niedozwolonych środków.

Kawajiri jednak nie obawia się i powtarza co jest jego celem chwilę później przyznając, że spodziewał się zwolnienia po ewentualnej przegranej co zakończyłoby jego karierę.

Podpisałem kontrakt z UFC z jednego powodu, by być mistrzem wagi piórkowej.

Myślałem, że to będzie walka o przetrwanie, ponieważ spodziewałem się zwolnienia jeśli przegram. Jeśli bym przegrał wtedy moja kariera jako zawodnika zakończyłaby się.

2 thoughts on “Tatsuya Kawajiri: Mogę być mistrzem po tym jak UFC wprowadzi nową politykę antydopingową

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *