Tag Archive | "K-1"

FSC 2 „Kaszubskie Pranie”

First Step Championship zorganizuje swoją drugą galę FSC 2 „Kaszubskie Pranie” w październiku, a już teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące wydarzenia.

W walce wieczoru FSC 2 „Kaszubskie pranie” zobaczymy bardzo mocny, międzynarodowy pojedynek w formule K-1 🥊

Reprezentant Polski Karol Kruzel (6-0-1) skrzyżuje rękawice z mocno zaprawionym w bojach reprezentantem Rumunii Nicolae Dragosem (19-0-7). Będzie to jeden z trzech pojedynków w formule K-1, które odbędą się podczas gali. Kolejne 11 walk to już wojna w formule MMA, Walki amatorskie, semi pro i zawodowe. 

Wśród zawodników, których zobaczymy na gali zawalczą między innymi reprezentanci Mighty Bulls Gdynia, którzy zwyciężyli swoje pojedynki podczas pierwszej gali FSC w Redzie – Dawid Zawitowski i Daniel Marciniak. Na wydarzeniu pojawią się także zawodnicy klubu Shark Łódź Piotr Matusiak i Krystian Kołada oraz spora reprezentacja miejscowego klubu MMA Furia Bytów, który deleguje do walki łącznie, aż 7 zawodników.

Pełna karta walk wkrótce.

FSC 2- FIRST STEP CHAMPIONSHIP
      „KASZUBSKIE PRANIE”


KATEGORIA: Gala MMA I K-1 – walki w klatce
DATA: 12.10.2019 START godz. 18:00
MIEJSCE: HALA ZSP ul. Sikorskiego 35, Bytów
BILETY W CENIE OD 59 zł dostępne wkrótce.

Informacja prasowa

Posted in K-1, Polskie MMAComments (0)

FEN 25: The Best Of

15 czerwca w ostródzkim Amfiteatrze odbyła się gala FEN 25. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tego wydarzenia.

Posted in Polskie MMAComments (0)

GLORY 66: Paris – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali GLORY 66, która odbędzie się w Zenith Paris, La Villette w Paryżu, a jej walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi półśredniej między mistrzem Cedriciem Doumbe a Alimem Nabievem.

GLORY 66: Paris

Data: 22.06.2019
Miejsce: Zenith Paris, La Villette, Paryż – Francja

Karta główna (godzina 21:00 UFC Fight Pass)

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Cédric Doumbé (c) pokonał Alima Nabiyeva przez KO (cios), runda 2, 2:48

Walka o tytuł wagi koguciej
-53 kg: Anissa Meksen pokonała Sofię Olofsson przez TKO (rozcięcie), runda 1, 2:06

-77 kg: Mohamed Mezouari pokonał Adama Hadfielda przez TKO (cios na tułów), runda 1, 1:35
-95 kg: Felipe Micheletti pokonał Luisa Tavaresa przez niejednogłośną decyzję (28-29, 29-28, 29-28, 29-28, 29-28)

SUPERFIGHT SERIES (godzina 19:00 UFC Fight Pass)

Walka o tytuł wagi półciężkiej
-95 kg: Artem Vakhitov pokonał Donegi Abena przez niejednogłośną decyzję (47-48, 49-46, 49-46, 48-47, 48-47)

-95 kg: Artur Gorlov pokonał Yegisha Yegoiana przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28, 30-27, 29-28)
-70 kg: Stoyan Koprivlenski pokonał Mohammeda Jaraya przez TKO (rozcięcie), runda 3, 2:13
+95 kg: Antonio Plazibat pokonał Nordine Mahieddine przez jednogłośną decyzję (29-28 x5)
-65 kg: Aleksei Ulianov pokonał Masaya Kubo przez jednogłośną decyzję (30-26 x5)

Karta wstępna (godzina 17:30 YouTube GLORY)
-70 kg: Michael Palandre pokonał Vlada Tuinova przez niejednogłośną decyzję (28-29, 28-29, 29-28, 29-28, 29-28)
-85 kg: Matej Penaz pokonał Matthieu Ceva przez TKO (trzy nokdauny), runda 1, 1:46
-70 kg: Guerric Billet pokonał Williama Goldie-Galloway’a przez jednogłośną decyzję (30-26 x5)
-53 kg: Sarah Moussaddak pokonała Aurore Dos Santos przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28, 30-27, 30-27)

Posted in Wyniki galComments (0)

GLORY 66: Paris

GLORY 66: Paris

Data: 22.06.2019
Miejsce: Zenith Paris, La Villette, Paryż – Francja

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Cedric Doumbe (c) vs. Alim Nabiev

Walka o tytuł wagi koguciej
-53 kg: Anissa Meksen vs. Sofia Olofsson

-77 kg: Mohamed Mezouari vs. Adam Hadfield
-95 kg: Felipe Micheletti vs. Luis Tavares

SUPERFIGHT SERIES

Walka o tytuł wagi półciężkiej
-95 kg: Artem Vakhitov vs. Donegi Abena

-95 kg: Artur Gorlov vs. Yegish Yegoian
-70 kg: Mohammed Jaraya vs. Stoyan Koprivlenski
+95 kg: Nordine Mahieddine vs. Antonio Plazibat
-65 kg: Aleksei Ulianov vs. Masaya Kubo

Karta wstępna
-70 kg: Michael Palandre vs. Vlad Tuinov
-85 kg: Matthieu Ceva vs. Matej Penaz
-70 kg: Guerric Billet vs. William Goldie-Galloway
-53 kg: Sarah Moussaddak vs. Aurore Dos Santos

Posted in RozpiskiComments (0)

FEN 26: Pierwsza zapowiedź gali

Federacja Fight Exclusiive Night zaprezentowała pierwszą zapowiedź gali FEN 26, która odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu.

Więcej o gali:

Posted in Polskie MMAComments (0)

FEN 26 we Wrocławiu 12 października

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w swojej historii zawita do stolicy Dolnego Śląska.

Najjaśniejszym bohaterem gali FEN 26 będzie posiadacz dwóch pasów mistrzowskich, średniej i półśredniej, Andrzej Grzebyk (15-3, 8 KO, 3 SUB). Pogromca Thiago Vieiry i Kamila Gniadka w decydujących starciach po raz pierwszy stanie do obrony tytułu w kategorii do 84 kilogramów. Reprezentant Legion Team Tarnów do klatki FEN wróci po półrocznej przerwie.

Po raz pierwszy pasa mistrzowskiego w formule K-1 w kategorii do 77 kilogramów bronił będzie Dominik Zadora (23-7). Jego rywalem będzie weteran federacji FEN, Wojciech Wierzbicki (14-4). Były mistrz podczas styczniowej edycji w Lubinie w efektowny sposób rozprawił się z Pavlem Oboźnym, co zdecydowało o tym, że w październiku ponownie stanie przed szansą wejścia na tron w swojej dywizji.

We Wrocławiu szerokiej publiczności po raz pierwszy zademonstruje się również Michał Turyński. Zawodnik z Wrocławia jest kolejnym wzmocnieniem konsekwentnie budowanej kategorii ciężkiej w formule K-1. Ambicje Turyńskiego sięgają pasa mistrzowskiego FEN.

Informacja prasowa

Posted in Polskie MMAComments (0)

FSC 1- First Step Championship 1 – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk dzisiejszej gali FSC 1- First Step Championship 1, która odbyła się na stadionie miejskim w Redzie.

Read the full story

Posted in Wyniki galComments (0)

Fight Exclusive Night 25: Ostróda – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk przed galą Fight Exclusive Night 25, która odbędzie się dzisiaj w Ostródzie. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek między Maciejem Jewtuszko a Vaso Bakocevicem, a w co-main evencie o tytuł wagi piórkowej zmierzą się Adrian Zieliński i Fabiano Silva.

Plan gali:

Pierwsza walka karty wstępnej: godzina 18:30. W skład karty wstępnej wchodzą 3 walki.
20:00 – ceremonia otwarcia gali
20:15 – pierwsza walka karty głównej

Transmisja telewizyjna:
Od 19:00 – Polsat Sport, Polsat Sport Fight
Od 20:00 – Super Polsat, Polsat Sport
Od 22:00 – Polsat, Polsat Sport

Walka wieczoru
70 kg, MMA: Vaso Bakocevic pokonał Maciej Jewtuszko przez TKO (kontuzja), runda 1

Karta główna

Walka o tytuł wagi piórkowej
66 kg, MMA: Adrian Zieliński pokonał Fabiano Silvę przez TKO (interwencja lekarza), runda 2, 5:00

93 kg, MMA: Adam Kowalski pokonał Rafała Kijańczuka przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1
57 kg, MMA: Katarzyna Lubońska pokonała Izabelę Badurek niejednogłośną decyzją (2 x 29-28, 28-29)
84 kg, MMA: Krystian Bielski pokonał Tomasza Skrzypka przez TKO (kopnięcie na głowę), runda 2
93 kg, MMA: Wojciech Janusz pokonał Michała Gutowskiego przez KO (prawy sierpowy), runda 1
93 kg, MMA: Bartosz Leśko pokonał Kewina Wiwatowskiego przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1
85 kg, K-1: Łukasz Radosz pokonał Przemysława Zygmuntowicza przez TKO, runda 2
70 kg, K-1: Bartłomiej Witkowski vs Pavel Kobyliatskyi

Posted in Polskie MMA, Wyniki galComments (0)

FSC 1- First Step Championship 1 – wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia przed jutrzejszą galą FSC 1- First Step Championship 1, która odbędzie się na stadionie miejskim w Redzie.

Read the full story

Posted in K-1, Polskie MMAComments (0)

Fight Exclusive Night 25: Ostróda – wyniki ważenia

Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą Fight Exclusive Night 25, która odbędzie się jutro 15 czerwca w Ostródzie. W walce wieczoru zobaczymy pojedynek między Maciejem Jewtuszko a Vaso Bakocevicem, a w co-main evencie o tytuł wagi piórkowej zmierzą się Adrian Zieliński i Fabiano Silva.

Walka wieczoru
77,1 kg, MMA: Maciej Jewtuszko (77,6) vs Vaso Bakocevic (77,1)

Karta główna

Walka o tytuł wagi piórkowej
65,8 kg, MMA: Adrian Zieliński (65,8) vs Fabiano Silva (65,8)

93,0 kg, MMA: Rafał Kijańczuk (93,3) vs Adam Kowalski (93,3)
56,7 kg, MMA: Katarzyna Lubońska (56,0) vs Izabela Badurek (57,8)*
83,9 kg, MMA: Krystian Bielski (84,0) vs Tomasz Skrzypek (84,4)
93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz (92,7) vs Michał Gutowski (92,5)
93,0 kg, MMA: Bartosz Leśko (92,3) vs Kewin Wiwatowski (93,3)
85,0 kg, K-1: Łukasz Radosz (85,3) vs Przemysław Zygmuntowicz (84,7)
70,0 kg, K-1: Bartłomiej Witkowski (70,3) vs Pavel Kobyliatskyi (70,5)

*Zawodniczka nie wypełniła limitu wagowego

W przypadku wszystkich walk stosuje się tolerancję 500 gramów. Wyjątek stanowi pojedynek Zieliński vs Silva, którego stawką jest pas mistrzowski w kategorii piórkowej. W walce tej nie ma tolerancji wagowej.

Ceremonia ważenia – piątek, 14.06, godzina 18:00
Miejsce: Molo w Ostródzie
Transmisja: Facebook FEN, realizacja – telewizja FighTime

Plan gali:

Pierwsza walka karty wstępnej: godzina 18:30. W skład karty wstępnej wchodzą 3 walki.
20:00 – ceremonia otwarcia gali
20:15 – pierwsza walka karty głównej

Transmisja telewizyjna:
Od 19:00 – Polsat Sport, Polsat Sport Fight
Od 20:00 – Super Polsat, Polsat Sport
Od 22:00 – Polsat, Polsat Sport

Informacja prasowa

Posted in Polskie MMAComments (0)

Fight Exclusive Night 25: Ostróda

Fight Exclusive Night 25: Ostróda

Data: 15.06.2019
Miejsce: Amfiteatr – Ostróda

Walka wieczoru
70 kg, MMA: Maciej Jewtuszko vs Vaso Bakocevic

Karta główna

Walka o tytuł wagi piórkowej
66 kg, MMA: Adrian Zieliński vs Fabiano Silva

93 kg, MMA: Rafał Kijańczuk vs Adam Kowalski
57 kg, MMA: Katarzyna Lubońska vs Izabela Badurek
84 kg, MMA: Krystian Bielski vs Tomasz Skrzypek
93 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Michał Gutowski
93 kg, MMA: Bartosz Leśko vs Kewin Wiwatowski
85 kg, K-1: Łukasz Radosz vs Przemysław Zygmuntowicz
70 kg, K-1: Bartłomiej Witkowski vs Pavel Kobyliatskyi

Posted in RozpiskiComments (0)

Były mistrz dwóch kategorii GLORY, Robin van Roosmalen podpisał kontrakt z Bellatorem

James Law GLORY

Bellator wzmocnił swoją dywizję piórkową podpisując kontrakt z byłym mistrzem dwóch dywizji największej organizacji Kickboxingu GLORY Robinem van Roosmalenem (51-13, 13 KO Kickboxing, 2-0) MMA.

Podążając za takimi jak zawodnikami jak Joe Schilling i Gokhan Saki, którzy postanowili zmienić formułę walki z Kickboxingu na MMA, Robin van Roosmalen jest najnowszym zawodnikiem organizacji Bellator dla której będzie walczył w formule MMA. Prezes Bellatora Scott Coker ogłosił we wtorek, że podpisał kontrakt z byłym mistrzem wagi piórkowej i lekkiej.

W tym samym komunikacie, Coker dodał „przygotujcie się na zbliżający się turniej Grand Prix wagi piórkowej – wskazówkę, że dokładnie wtedy ma dojść do debiutu van Roosmalena.

Holenderski, 29-letni kickboxer ma już za sobą dwa pojedynki w MMA – obydwa zwycięskie. Jednak od 2017 roku nie startował w tej formule. Do tej pory był najbardziej znany z tego, że wywalczył dwukrotnie tytuł mistrza wagi piórkowej i raz tytuł mistrza wagi lekkiej organizacji GLORY.

Turniej Grand Prix wagi piórkowej Bellatora ma wystartować w październiku. W turnieju weźmie udział szesnastu zawodników, a pierwsza runda rozgrywek odbędzie się w jedną noc, co stanowi istotną zmianę w stosunku do ostatnich turniejów grand prix w organizacji.

Nazwiska zawodników, którzy mają wziąć udział w turnieju to m.in. podwójny mistrz wagi piórkowej i lekkiej Patricio Pitbull Freire, niepokonany A.J. McKee, były mistrz Daniel Straus i wielu innych.

Posted in K-1, MMAComments (0)

FEN 25: Ostróda – oficjalna zapowiedź

Przedstawiamy oficjalną zapowiedź video promującą galę FEN 25, która 15 czerwca odbędzie się w Ostródzie.

KARTA WALK FEN 25:

70 kg, MMA: Maciej Jewtuszko vs Vaso Bakocevic 
66 kg, MMA: Adrian Zieliński vs Fabiano Silva* 
93 kg, MMA: Rafał Kijańczuk vs Adam Kowalski 
57 kg, MMA: Katarzyna Lubońska vs Izabela Badurek 
84 kg, MMA: Krystian Bielski vs Tomasz Skrzypek 
93 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Michał Gutowski 
95 kg, K-1: Marcin Szreder vs Kewin Wiwatowski 
85 kg, K-1: Łukasz Radosz vs Przemysław Zygmuntowicz 

*Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski federacji Fight Exclusive Night

ZAKUP BILETÓW na galę FEN 25 jest możliwy na  Eventim.pl oraz na stronie organizacji:  http://fen-mma.com/bilet/.

Informacja prasowa

Posted in Polskie MMAComments (0)

Time of Masters zaprasza na galę MMA i K-1 „Powrót Królów” – 29 czerwca w Rumii

Organizacja Time of Masters zaprasza fanów sportów walki na swoją czwartą galę MMA i K-1 zatytułowaną „Powrót Królów”.

Po raz czwarty federacja Time Of Masters zaprasza na niesamowite sportowe widowisko. Zawodową gale MMA i K-1 „Powrót Królów”. Dnia 29 czerwca 2019 na hali widowiskowo-sportowej w Rumi w iście królewski sposób zostanie stoczonych 10 zawodowych pojedynków w formule MMA i K-1. Czołowi zawodnicy z Pomorza oraz reszty Polski stoczą swoje pojedynki w oktagonie. Nie zabraknie wielkich powrotów na scenę MMA oraz kilku pojedynków z udziałem zawodników którzy już w przeszłości walczyli na galach federacji Time Of Masters. Przewidzianych jest wiele atrakcji m.in wielkie otwarcie, pokazy pojedynków rycerskiego MMA, występy gwiazd oraz goście specjalni ze świata MMA i K-1, pojawia się takie postacie jak Marcin „Rózal” Różalski były zawodnik federacji KSW . Szykują się niesamowite emocje które na długo pozostaną w pamięci widzów zgromadzonych na widowni.

Więcej informacji już wkrótce.

Posted in K-1, Polskie MMAComments (0)

Pojedynek Kamil Paczuski vs Karol Łasiewicki wypada z kart walk gali FEN 25

Jak poinformowała organizacja Fight Exclusive Night, Kamil Paczuski (0-0) nie zmierzy się 15 czerwca w Ostródzie z Karolem Łasiewickim (1-0). Powodem odwołania walki jest kontuzja pierwszego z zawodników.

Paczuski doznał kontuzji więzadeł w kolanie i jego występ w Ostródzie jest niemożliwy. Pojedynek ten odbędzie się na jednej z kolejnych gal FEN.

KARTA WALK FEN 25:

70 kg, MMA: Maciej Jewtuszko vs Vaso Bakocevic 
66 kg, MMA: Adrian Zieliński vs Fabiano Silva* 
93 kg, MMA: Rafał Kijańczuk vs Adam Kowalski 
57 kg, MMA: Katarzyna Lubońska vs Izabela Badurek 
84 kg, MMA: Krystian Bielski vs Tomasz Skrzypek 
93 kg, MMA: Wojciech Janusz vs Michał Gutowski 
95 kg, K-1: Marcin Szreder vs Kewin Wiwatowski 
85 kg, K-1: Łukasz Radosz vs Przemysław Zygmuntowicz 

*Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski federacji Fight Exclusive Night

Informacja prasowa

Posted in K-1, Polskie MMAComments (0)

Pełna karta walk gali FSC 1- First Step Championship 1

Już 16 czerwca 2019r stadion miejski w Redzie stanie się miejscem, gdzie że swoją galą zadebiutuje federacja FSC-First Step Championship.
Federacja jest stworzona, by dać młodym zawodnikom szansę pokazania się szerszej publiczności oraz na walkę w pełnej oprawie profesjonalnie zorganizowanej gali.

Podczas wydarzenia zobaczymy 7 walk na zasadach semi pro, w tym, aż 5 walk w formule MMA i 2 walki w formule K1.

Na gali zawalczy, aż trzech świetnie zapowiadających się zawodników ze stajni legendy polskiego MMA Grzegorza Jakubowskiego. Zawodnicy gdyńskiego Mighty Bulls, którzy tego dnia wejdą do klatki to Dawid Zawitowski, Kamil Lemke oraz walczący w walce wieczoru Daniel Marciniak.

W formule K1 zobaczymy między innymi Daniela Chludzińskiego podopiecznego topowego polskiego kickboxera Jarosława Daschke, który skrzyżuje rękawice z Filipem Sadowskim, który trenuje pod okiem Karola Kruzel. Filip ma za sobą przygodę w federacji FEN, gdzie na ostatnią chwilę zastąpił swojego trenera.

Wejście na imprezę dla widzów jest bezpłatne, dzięki współpracy federacji z MOSIR Reda i Miastem Reda.

Pełna karta walk:

1) MMA 70KG:
MICHAŁ BOROWSKI (Elitarni MMA Oborniki Śląskie) vs TIMUR SKIBROWSKI (MMA Team Tczew)

2) MMA 82KG:
KAMIL SMĘTOCH (MMA Fantom Kartuzy) vs KEVIN JACHIMOWSKI (MMA Team Trójmiasto)

3) K1 75KG:
BARTOSZ CIEŚLAK (Elitarni MMA Oborniki Śląskie) vs TOMASZ MAŁSZYCKI (Fighter Lębork)

4)MMA 61KG:
KAROL DURSZLEWICZ (Fight Team MMA Brodnica) vs DAWID ZAWITOWSKI (Mighty Bulls Gdynia)

5)MMA 77KG:
KAMIL LEMKE (Mighty Bulls Gdynia) vs MATEUSZ MIOTKE (Fighter Lębork)

6)K1 73KG:
DANIEL CHLUDZIŃSKI (Champion Gdańsk) vs FILIP SADOWSKI (Agoga Gym Lębork)

7)MMA 84KG:
ŁUKASZ KĘPA (Spartakus Świdwin) vs DANIEL MARCINIAK (Mighty Bulls Gdynia)

Informacja prasowa

Posted in K-1, Polskie MMAComments (0)

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

Bellator 225: Mitrione vs. Kharitonov 2

Data: 24.08.2019, Webster Bank Arena, Bridgeport, Connecticut – USA

UFC Fight Night 157: Andrade vs. Zhang

Data: 31.08.2019, Shenzhen Universade Sports Centre Arena, Shenzhen, Guangdong – Chiny

ACA 97: Krasnodar

Data: 31.08.2019, Basket Hall, Krasnodar – Rosja

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2019 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.