Tag Archive | "Aleksei Ulianov"

GLORY Collision 2: Unfinished Business – wyniki walk

GLORY

Przedstawiamy wyniki walk gali GLORY Collision 2: Unfinished Business na której walką wieczoru był pojedynek o tytuł wagi ciężkiej między mistrzem Rico Verhoevenem a Badrem Hari.

Read the full story

Posted in Wyniki galComments (0)

GLORY Collision 2: Unfinished Business – odliczanie do gali i informacja o transmisji

Przed nami gala GLORY Collision 2: Unfinished Business w holenderskim Arnhem podczas której dojdzie do arcyciekawego pojedynku o tytuł wagi ciężkiej między mistrzem Rico Verhoevenem a Badrem Hari. Organizacja GLORY przygotowała szereg materiałów video promujących galę i tę walkę.

Pierwszy raz Rico Verhoeven i Badr Hari spotkali się 10 grudnia 2016 roku w niemieckim Oberhausen. Oczekiwana przez wszystkich niezwykle interesująca walka zakończyła się niestety kontuzją ramienia Badra Hari’ego w drugiej rundzie, przez co Marokańczyk nie był w stanie kontynuować pojedynku.

Taki wynik pojedynku pozostawił wielki niedosyt, ale już w ten weekend Verhoeven i Hari ponownie stanął naprzeciw siebie w ringu, aby rozstrzygnąć niedokończony interes.

Poniżej informacja o transmisji oraz materiały promujące ten świetnie zapowiadający się pojedynek.

TRANSMISJA

Galę GLORY Collision 2: Unfinished Business będzie można obejrzeć na stronie oraz w aplikacji TVP Sport. Początek transmisji zaplanowano na godzinę 16:55.

ZAPOWIEDŹ

ODLICZANIE DO GLORY COLLISION 2: UNFINISHED BUSINESS

Posted in K-1Comments (0)

GLORY Collision 2: Unfinished Business

GLORY Collision 2: Unfinished Business

Data: 21.12.2019
Miejsce: GelreDome, Arnhem – Holandia

Karta główna

Walka o tytuł wagi ciężkiej
+95 kg: Rico Verhoeven (c) vs. Badr Hari

Co-main event
-95 kg: Luis Tavares vs. Stéphane Susperregui

-70 kg: Mohammed Jaraya vs. Massaro Glunder
-65 kg: Zakaria Zouggary vs. Asa Ten Pow

Super Fight Series
-85 kg: Alex Pereira vs. Ertugrul Bayrak
-65 kg: Serhiy Adamchuk vs. Aleksei Ulianov
-95 kg: Michael Duut vs. Ariel Machado
-70 kg: Itay Gershon vs. Sanjin Li

Karta wstępna
+95 kg: Jahfarr Wilnis vs. Antonio Plazibat
-85 kg: César Almeida vs. Donovan Wisse
+95 kg: Cihad Kepenek vs. Nordine Mahieddine
-85 kg: Kevin van Heeckeren vs. Ulrik Bokeme
-55 kg: Yi Xu vs. Bekah Irwin

Posted in RozpiskiComments (0)

GLORY 66: Paris – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali GLORY 66, która odbędzie się w Zenith Paris, La Villette w Paryżu, a jej walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi półśredniej między mistrzem Cedriciem Doumbe a Alimem Nabievem.

GLORY 66: Paris

Data: 22.06.2019
Miejsce: Zenith Paris, La Villette, Paryż – Francja

Karta główna (godzina 21:00 UFC Fight Pass)

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Cédric Doumbé (c) pokonał Alima Nabiyeva przez KO (cios), runda 2, 2:48

Walka o tytuł wagi koguciej
-53 kg: Anissa Meksen pokonała Sofię Olofsson przez TKO (rozcięcie), runda 1, 2:06

-77 kg: Mohamed Mezouari pokonał Adama Hadfielda przez TKO (cios na tułów), runda 1, 1:35
-95 kg: Felipe Micheletti pokonał Luisa Tavaresa przez niejednogłośną decyzję (28-29, 29-28, 29-28, 29-28, 29-28)

SUPERFIGHT SERIES (godzina 19:00 UFC Fight Pass)

Walka o tytuł wagi półciężkiej
-95 kg: Artem Vakhitov pokonał Donegi Abena przez niejednogłośną decyzję (47-48, 49-46, 49-46, 48-47, 48-47)

-95 kg: Artur Gorlov pokonał Yegisha Yegoiana przez jednogłośną decyzję (30-27, 29-28, 29-28, 30-27, 29-28)
-70 kg: Stoyan Koprivlenski pokonał Mohammeda Jaraya przez TKO (rozcięcie), runda 3, 2:13
+95 kg: Antonio Plazibat pokonał Nordine Mahieddine przez jednogłośną decyzję (29-28 x5)
-65 kg: Aleksei Ulianov pokonał Masaya Kubo przez jednogłośną decyzję (30-26 x5)

Karta wstępna (godzina 17:30 YouTube GLORY)
-70 kg: Michael Palandre pokonał Vlada Tuinova przez niejednogłośną decyzję (28-29, 28-29, 29-28, 29-28, 29-28)
-85 kg: Matej Penaz pokonał Matthieu Ceva przez TKO (trzy nokdauny), runda 1, 1:46
-70 kg: Guerric Billet pokonał Williama Goldie-Galloway’a przez jednogłośną decyzję (30-26 x5)
-53 kg: Sarah Moussaddak pokonała Aurore Dos Santos przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28, 30-27, 30-27)

Posted in Wyniki galComments (0)

GLORY 66: Paris

GLORY 66: Paris

Data: 22.06.2019
Miejsce: Zenith Paris, La Villette, Paryż – Francja

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Cedric Doumbe (c) vs. Alim Nabiev

Walka o tytuł wagi koguciej
-53 kg: Anissa Meksen vs. Sofia Olofsson

-77 kg: Mohamed Mezouari vs. Adam Hadfield
-95 kg: Felipe Micheletti vs. Luis Tavares

SUPERFIGHT SERIES

Walka o tytuł wagi półciężkiej
-95 kg: Artem Vakhitov vs. Donegi Abena

-95 kg: Artur Gorlov vs. Yegish Yegoian
-70 kg: Mohammed Jaraya vs. Stoyan Koprivlenski
+95 kg: Nordine Mahieddine vs. Antonio Plazibat
-65 kg: Aleksei Ulianov vs. Masaya Kubo

Karta wstępna
-70 kg: Michael Palandre vs. Vlad Tuinov
-85 kg: Matthieu Ceva vs. Matej Penaz
-70 kg: Guerric Billet vs. William Goldie-Galloway
-53 kg: Sarah Moussaddak vs. Aurore Dos Santos

Posted in RozpiskiComments (0)

GLORY 64: Strasbourg – wyniki walk

Prezentujemy wyniki walk gali GLORY 64, która odbędzie się dzisiaj w Strasbourgu we Francji. W karcie głównej zobaczymy dwa pojedynki o tytuły mistrzowskie. Harut Grigorian będzie bronił tytułu wagi półśredniej w walce z Cedriciem Doumbe, a Anissa Meksen zmierzy się z Tiffany Van Soest w obronie tytułu super koguciej.

Karta główna (godzina 21:00)

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Cédric Doumbé pokonał Haruta Grigoriana przez TKO (trzy nokdauny), runda 2, 2:59

Walka o tytuł wagi super koguciej
-54 kg: Anissa Meksen pokonała Tiffany van Soest przez niejednogłośną decyzję (47-48, 49-46, 50-45, 50-45, 50-45)

+95 kg: D’Angelo Marshall pokonał Daniela Skvora przez KO (cios), runda 3, 1:43
-95 kg: Donegi Abena pokonał Michaela Duuta przez niejednogłośną decyzję (27-30, 30-27, 29-28, 28-29, 29-28)

Super Fight Series (godzina 19:00)
-77 kg: Alim Nabiyev pokonał Murthela Groenharta przez niejednogłośną decyzję (27-30, 29-28, 29-28, 29-28, 29-28)
-95 kg: Zinedine Hameur-Lain pokonał Artura Gorlova przez dyskwalifikację (zamierzony faul), runda 1
-65 kg: Anvar Boynazarov pokonał Abdellaha Ezbiriego przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-26, 29-27, 29-27, 29-27)
-85 kg: Mike Lemaire pokonał Ariana Sadikovica przez niejednogłośną decyzję (28-29, 28-29, 29-28, 29-28, 29-28)
-85 kg: Donovan Wisse pokonał Matěja Peňáza przez TKO (cios na tułów), runda 2, 2:49
-70 kg: Itay Gershon vs. William Goldie-Galloway

Karta wstępna (godzina 17:00)
-65 kg: Aleksei Ulianov pokonał Massaro Glundera przez jednogłośną decyzję (29-28, 29-28, 29-28, 29-28, 30-27)
-70 kg: Michaël Palandre pokonał Guerrica Billeta przez niejednogłośną decyzję (30-27, 27-30, 28-29, 29-28, 29-28)
-85 kg: Ertugrul Bayrak pokonał Jakoba Stybena przez niejednogłośną decyzję (29-28, 28-29, 29-28, 29-28, 29-28)
-54 kg: Sarah Moussaddak pokonała Jiwaen Lee przez niejednogłośną decyzję (30-27, 28-29, 30-27, 30-27, 29-28)
-77 kg: Dani Traoré pokonał Jeremy’ego Antonio przez TKO (trzy nokdauny), runda 2, 1:30
-65 kg: River Daz pokonał Vincenta Foschianiego przez niejednogłośną decyzję (30-27, 27-30, 30-27, 28-29, 29-28)
-85 kg: Mathieu Ceva pokonał Daniela Krosta przez niejednogłośną decyzję (29-28, 27-30, 29-28, 29-28, 29-28)

Posted in Wyniki galComments (0)

Wyniki ważenia przed Glory 64: Strasbourg

Wszyscy zawodnicy zmieścili się w wymaganych limitach.

Read the full story

Posted in MMAComments (0)

GLORY 64: Strasbourg

GLORY 64: Strasbourg

Data: 9.03.2019
Miejsce: Rhenus Sport, Strasbourg – Francja

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
-77 kg: Harut Grigorian (c) vs. Cedric Doumbe

Walka o tytuł wagi super koguciej
-54 kg: Anissa Meksen (c) vs. Tiffany Van Soest

+95 kg: D’Angelo Marshall vs. Daniel Skvor
-95 kg: Michael Duut vs. Donegi Abena

Super Fight Series
-77 kg: Murthel Groenhart vs. Alim Nabiyev
-95 kg: Zinedine Hameur-Lein vs. Artur Gorlov
-65 kg: Abdellah Ezbiri vs. Anvar Boynazarov
-85 kg: Mike Lemaire vs. Arian Sadikovic
-85 kg: Matej Penaz vs. Donovan Wisse
-70 kg: Itay Gershon vs. William Goldie-Galloway

Karta wstępna
-65 kg: Aleksei Ulianov vs Massaro Glunder
-70 kg: Guerric Billet vs. Michael Palandre
-85 kg: Ertugrul Bayrak vs. Jakob Styben
-54 kg: Sarah Moussaddak vs. Jiwaen Lee
-77 kg: Dani Traore vs. Jeremy Antonio
-65 kg: Vincent Foschiani vs. River Daz
-85 kg: Daniel Krost vs. Mathieu Ceva

Posted in RozpiskiComments (0)

GLORY 59: Verhoeven vs. Inocente – wyniki

Wyniki gali, która odbyła się w Amsterdamie. Read the full story

Posted in Uderzane, Wyniki galComments (0)

Co słychać w Internecie? Czyli medialne podsumowanie tygodnia #102

sherdog.com

Najciekawsze filmy i twitty ostatnich dni. Read the full story

Posted in Multimedia, Podsumowanie tygodniaComments (0)

GLORY 43: Nowy Jork – wyniki

Wyniki po przejściu. Read the full story

Posted in Uderzane, Wyniki galComments (0)

Oficjalne ważenie przed GLORY 43: Nowy Jork

Wszyscy zawodnicy zmieścili się w wymaganych limitach. Read the full story

Posted in UderzaneComments (0)

GLORY 43: New York

Glory 43: New York

Data: 14.07.2017
Miejsce: Madison Square Garden, Nowy Jork – USA) Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)


Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

ONE Championship: A New Breed 3

Data: 18.09.2020 – Impact Arena, Bangkok – Tajlandia

ACA 111

Data: 19.09.2020 – Moskwa – Rosja

UFC Fight Night: Covington vs. Woodley

Data: 19.09.2020 – UFC Apex, Las Vegas, Nevada – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

Copyright © 2020 SFD S.A..