Tag Archive | "Adlan Bataev"

ACA 102 Ałmaty – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ACA 102, która odbędzie się w Ałmaty Arena w Ałmaty w Kazachstanie. Na gali odbędą się dwie walki o tytuły mistrzowskie. O pas wagi półśredniej zmierzą się mistrz Albert Tumenov i Beslan Ushukov, a o tytuł wagi średniej zawalczą mistrz Salamu Abdurakhmanov i Valery Myasnikov. Na gali zadebiutuje również Rafał Haratyk, którego rywalem będzie Arbi Agujev.

Początek gali o godzinie 13:30. Transmisja karty głównej o godzinie 17:45 na sport.tvp.pl . PPV dostępne na stronie ppv.aca-mma.com/en/

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
77 kg: Albert Tumenov pokonał Beslana Ushukova przez KO (cios), runda 2

Walka o tytuł wagi średniej
84 kg: Salamu Abdurakhmanov pokonał Valery’ego Myasnikova przez poddanie, runda 2

70 kg: Vener Galiev pokonał Ermeka Tlauova przez TKO, runda 2
77 kg: Rafał Haratyk pokonał Arbiego Aguejeva przez TKO (kontuzja nogi/Agujev nie wyszedł do drugiej rundy), runda 1
120 kg: Roggers Souza pokonał Shakhmarala Dzhetpisova przez TKO, runda 2

Karta wstępna
70 kg: Zharbek Teshabaev pokonał Musę Khamanaeva przez TKO (ciosy i kolana), runda 2
66 kg: Adlan Bataev pokonał Joao Nogueirę przez jednogłośną decyzję
77 kg: Chersi Dudaev pokonał Alexandra Chernova przez jednogłośną decyzję
61 kg: Khusein Sheikhaev pokonał Erzhana Estanova przez poddanie (dźwignia Suloeva), rudna 1
93 kg: Cory Hendricks pokonał Luke’a Barnatta przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2
66 kg: Nursultan Kassymkhanov pokonał Alexandra Pedusona przez niejednogłośną decyzję
93 kg: Carlos Eduardo pokonał Isę Umarov przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1
61 kg: Kanatbek Keldibekov pokonał Altynbeka Dzhumanuly przez niejednogłośną decyzję
77 kg: Altynbek Mamashev pokonał Goyti Dazaeva przez TKO, runda 1
93 kg: Jose Daniel Toledo Canellas pokonał Almanbeta Nuraly przez TKO, runda 2
66 kg: Ivan Zhvirblia pokonał Fanila Rafikova przez jednogłośną decyzję

Posted in Wyniki galComments (0)

ACA 102 Ałmaty

ACA 102 Ałmaty

Data: 29.11.2019
Miejsce: Ałmaty Arena, Ałmaty – Kazachstan

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
77 kg: Albert Tumenov (c) vs. Beslan Ushukov

Walka o tytuł wagi średniej
84 kg: Salamu Abdurakhmanov (c) vs. Valery Myasnikov

70 kg: Ermek Tlauov vs. Vener Galiev
84 kg: Rafał Haratyk vs. Arbi Agujev
120 kg: Shakhmaral Dzhepisov vs. Roggers Souza

Karta wstępna
70 kg: Zharabek Teshebaev vs. Musa Khamanaev
66 kg: Adlan Bataev vs. Joao Luiz Nogueira
77 kg: Chersi Dudaev vs. Alexander Chernov
61 kg: Yerzhan Estanov vs. Khusein Sheikhaev
93 kg: Luke Barnatt vs. Cory Hendricks
66 kg: Nursultan Kassymhanov vs. Alexander Peduson
93 kg: Carlos Eduardo vs. Isa Umarov
61 kg: Kanat Keldibekov vs. Altynbek Dzhumanaly
77 kg: Goyti Dazaev vs. Altynbek Mamashev
93 kg: Almanbet Nuraly vs. Jose Daniel Toledo Canellas
66 kg: Ivan Zhvirblia vs. Fanil Rafikov

Posted in RozpiskiComments (0)

ACA 97: Krasnodar – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ACA 97: Krasnodar na której walką wieczoru był poojedynek w wadze ciężkiej między Evgenyem Goncharovem a Tonym Johnsonem.

Walka wieczoru
265 lbs.: Evgeny Goncharov pokonał Tony’ego Johnsona przez jednogłośną decyzję

Karta główna
170 lbs.: Mukhamed Berkhamov pokonał Ciro Rodriguesa przez jednogłośną decyzję
125 lbs.: Azamat Kerefov pokonał Gogę Shamatavę przez niejednogłośną decyzję
155 lbs.: Yusuf Raisov pokonał João Luisa Nogueirę przez jednogłośną decyzję
185 lbs.: Nikola Dipchikov pokonał Alexeya Efremova przez KO (ciosy), runda 1, 00:34

Karta wstępna
205 lbs.: Alexey Butorin pokonał Evgenya Egemberdieva przez KO (wysokie kopnięcie i ciosy), runda 1, 04:41
145 lbs.: Apti Bimarzaev pokonał Ramazana Kisheva przez TKO (ciosy), runda 2, 1:24
265 lbs.: Denis Smoldarev pokonał Ioannisa Arzoumanidisa przez TKO (ciosy), runda 3:35
185 lbs.: Vyacheslav Babkin pokonał Bruno Santosa przez TKO (uderzenia), runda 1, 2:33
205 lbs.: Nasrudin Nasrudinov pokonał Jorge Gonzaleza przez TKO (ground and pound), runda 2, 03:58
125 lbs.: Islam Meshev pokonał Murada Kalamova przez TKO (ciosy), runda 2, 03:07

Posted in Wyniki galComments (0)

ACA 97: Krasnodar

ACA 97: Krasnodar

Data: 31.08.2019
Miejsce: Basket Hall, Krasnodar – Rosja

Karta główna

Walka o tytuł wagi ciężkiej
265 lbs.: Evgeny Goncharov (c) vs. Tony Johnson Jr.

Co-main event
Walka o tytuł wagi półśredniej
170 lbs.: Mukhamed Berkhamov (c) vs. Ciro Rodrigues

135 lbs.: Azamat Kerefov vs Goga Shamatava
155 lbs.: Yusuf Raisov vs. Joao Luiz Nogueira
185 lbs.: Alexey Efremov vs. Nikola Dipchikov

Karta wstępna
145 lbs.: Adlan Bataev vs. Mukhamed Kokov
205 lbs.: Alexey Butorin vs. Evgeny Egemberdiev
185 lbs.: Bruno Santos vs. Vycheslav Babkin
205 lbs.: Muslim Magomedov vs. Ilya Shcheglov
145 lbs.: Ramazan Kishev vs. Apti Bimarzaev
265 lbs.: Denis Smoldarev vs. Ioannis Arzoumanidis
205 lbs.: Nasrudin Nasrudinov vs. Jorge Gonzalez
125 lbs.: Murad Kalamov vs. Islam Meshev

Posted in RozpiskiComments (0)

ACA 92: Polska – darmowa transmisja i wyniki walk

Dziś na warszawskim Torwarze odbędzie się gala ACA 92 na której walką wieczoru będzie pojedynek o pas wagi półciężkiej między Dovletzhanem Yagshimuradovem i Karolem Celińskim. W co-main evencie w wadze ciężkiej Daniel Omielańczuk zmierzy się z Zelimkhanem Umievem.

Gala rozpocznie się o godzinie 17:00 i w Polsce będzie ją można obejrzeć za darmo na platformie ACA – TUTAJ.

Read the full story

Posted in Wyniki gal2 komentarze

ACA 92: Polska

ACA 92: Polska

Data: 16.02.2019
Miejsce: Torwar – Warszawa

Walka o tytuł wagi półciężkiej
205 lbs.: Dovletdzhan Yagshimuradov vs. Karol Celiński

Co-main event
265 lbs.: Daniel Omielańczuk vs. Zelimkhan Umiev

185 lbs.: Piotr Strus vs. Ibragim Chuzhigaev
265 lbs.: Denis Smoldarev vs. Tony Johnson Jr
155 lbs.: Brian Foster vs. Abdul-Aziz Abdulvakhabov
170 lbs.: Aslambek Saidov vs. Ciro Rodrigues
145 lbs.: Adlan Bataev vs. Frantz Slioa
185 lbs.: Radosław Paczuski vs. Jarosław Lech
205 lbs.: Luke Barnatt vs. Jorge Gonzales
185 lbs.: Abdul-Rakhman Dzhanaev vs. Wendres da Silva
155 lbs.: Amirkhan Adaev vs. Efrain Escudero
155 lbs.: Khunkar Pasha Osmaev vs. Aurel Pirtea
135 lbs.: Magomed Ginazov vs. Josiel Silva
265 lbs.: Dawid Kobiera vs. Mateusz Łazowski
125 lbs.: Shamkhan Erzanukaev vs. Grzegorz Joniak

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 89: Abdulvakhabov vs. Bagov 3 – wyniki

Wyniki gali, która wczoraj odbyła się w rosyjskim Krasnodarze. Read the full story

Posted in Wyniki galComments (0)

ACB 89: Krasnodar

ACB 89: Krasnodar

Data: 8.09.2018
Miejsce: Basket Hall, Krasnodar – Rosja Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 84: Agujev vs. Burrell – wyniki

Wyniki po przejściu, podczas eventu swoje walki stoczyli dwaj Polacy. Read the full story

Posted in Wyniki galComments (0)

ACB 84: Aguev vs Burrell

ACB 84: Aguev vs Burrell

Data: 7.04.2018
Miejsce: Bratysława – Słowacja Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 79: Grozny

ACB 79: Grozny

Data: 27.01.2018
Miejsce: Grozny – Czeczenia Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 73: Silva vs Makoev

ACB 73: Silva vs Makoev

Data: 21.10.2017
Miejsce: Rio de Janeiro – Brazylia Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 72: Makovsky vs. Sherbatov

ACB 72: Makovsky vs. Sherbatov

Data: 14.10.2017
Miejsce: Montreal – Kanada Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)

ACB 61: Balaev vs. Bataev

ACB 61: Balaev vs. Bataev

Data: 20.05.2017
Miejsce: Sankt Petersburg – Rosja Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)

Absolute Championship Berkut 50: Goltsov vs. Rasulov – wyniki

Wyniki po przejściu. Read the full story

Posted in Wyniki galComments (0)

Absolute Championship Berkut 40: Battleground

ACB 40

Absolute Championship Berkut 40: Battleground

Data: 3.06.2016
Miejsce: Sports Palace Olymp, Krasnodar – Rosja Read the full story

Posted in RozpiskiComments (0)


Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

UFC Fight Night: Poirier vs Hooker

Data: 27.06.2020 – UFC APEX, Las Vegas, Nevada – USA

W OCZEKIWANIU NA… „UFC FIGHT ISLAND”

UFC Fight Island

Data: ???

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2020 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.