T.J. Dillashaw chce walki z Jose Aldo

Amerykanin także typował wynik walki o status pierwszego pretendenta wagi piórkowej.

Jest już jasne, że w kolejnej obronie mistrzowskiego pasa T.J. Dillashaw (11-2, 7-2 w UFC) zmierzy się z Dominickiem Cruzem (20-1, 3-0 w UFC, #2 w rankingu UFC). Członek Alpha Male ujawnił nie dawno, że chętnie zmierzyłby się z Jose Aldo (25-1, 7-0 w UFC).

Bardzo chciałbym zawalczyć z Aldo. Pokonam Aldo. Chciałbym z nim walczyć.”

Mam do niego szacunek, on jest niesamowitym zawodnikiem.”

Mistrza wagi piórkowej najpierw czeka jednak starcie ze zwycięzcą pojedynku Cub Swanson (21-5, 6-1, #2 w rankingu UFC) vs. Frankie Edgar (17-4-1, 11-4-1 w UFC, #3 w rankingu UFC).

Mam nadzieję, że Cub Swanson wygra. Lubię Frankiego Edgara jako zawodnika ale Cub Swanson jest super fajnym gościem a jego stójka jest o wiele lepsza. Widzieliśmy już walkę Edgara z Aldo, to nie była bliska walka. On został pokonany przez Aldo. Chcę zobaczyć Cuba przeciw Aldo. Myślę, że on powinien być następny do walki z nim jeśli pokona Edgara.”

Jose walczył już i z Swansonem i z Edgarem. Cuba odprawił w zaledwie 8 sekund a Frankiego dopiero po pełnym, 25 minutowym dystansie.

Wiem, ale Swanson może teraz pokazać się dużo lepiej. Aldo nie jest już tym zawodnikiem. Aldo nie jest już tak agresywnym zawodnikiem. On jest inny.”

Walka mistrzów sąsiadujących kategorii na pewno przyciągnęłaby uwagę publiki ale czy nie jest na to za szybko, zwłaszcza ze strony Dillashawa?

6 thoughts on “T.J. Dillashaw chce walki z Jose Aldo

  1. Tym pie****em przypomina mi Weidmana ,ktrego również nie trawie . ” jestem niezniszczalny , moge walczyc z kazdym to dla mnie bez roznicy bo pokonam kazdego w swojej wadze ” itp . Ten na dodatek ma halucynacje ,ze wygra z Aldo . Dobry zart, Cruz im tam po****la i wszystko wroci do normy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *