Stipe Miocic vs Jon Jones? Mistrz wagi ciężkiej nie widzi problemu

Mike Lawrie/Getty Images
Mike Lawrie/Getty Images

Aktualny mistrz wagi ciężkiej UFC Stipe Miocic odpoczywa teraz po intensywnym roku treningów i walk, ale z pewnością myśli już o kolejnym pojedynku.

W ostatniej walce udanie obronił tytuł mistrza pokonując Alistaira Overeema nokautując go w pierwszej rundzie na gali UFC 203 i dokładając czwarte zwycięstwo z rzędu.

W rozmowie z FloCombat został poruszony temat potencjalnej walki z tymczasowym mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem, ponieważ Jones już kiedyś mówił, że ma w planach przejście do wagi ciężkiej. Stipe Miocic nie widzi problemu w takiej walce i jest otwarty na wszelkie propozycje.

„Jasne, z kim UFC zechce żebym walczył z tym zawalczę. Czuję, że dałbym dobrą walkę z Jonem Jonesem. Jak już powiedziałem zrobię co zechce UFC. Chcecie żebym walczył z Jonesem, Cainem, Werdumem? Nieważne z kim będę walczył i tak nie oddam pasa przez długi czas. Pracowałem zbyt ciężko, by go oddać. Moim celem jest zatrzymanie pasa tak długo jak będę mógł i zachowam go na długo.”

Gdyby nawet miało dojść do tej walki, to Jon Jones musiałby najpierw zostać oczyszczony z zarzutów o świadomy doping i musiałby stoczyć walkę o pas wagi półciężkiej będący w posiadaniu Daniela Cormiera.

3 thoughts on “Stipe Miocic vs Jon Jones? Mistrz wagi ciężkiej nie widzi problemu

  1. hehe no coz, niech sie cieszy. Ciekawe jakie to samopoczucie jak sie wie, ze conajkniej 2 gosci mi moze naklepac. Pierwszy juz mu wlasciwie raz naklepal (JDS) aczkolwiek Miocic byl dumny, ze tak ladnie z nim zawalczyl. A drugi (CV) to go rozniesie na strzepy jak bedzie bez kontuzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *