Stipe Miocic oczekuje walki o pas po pokonaniu Juniora dos Santosa

Chorwacki Amerykanin wierzy, że pokonanie byłego mistrza da mu starcie o pas.

Stipe Miocicia (12-1, 6-1 w UFC, 5# w rankingu UFC) czeka największe wyzwanie w karierze, na UFC on FOX 13 zmierzy się on z Juniorem dos Santosem (16-3, 10-2 w UFC, #2 w rankingu UFC). Stipe wierzy, że po pokonaniu Brazylijczyka dostanie szansę walki o pas.

Junior zajmuje drugie miejsce w rankingu. To powinno mnie przenieść tuż za Werduma, więc myślę, że cokolwiek się stanie powinienem dostać walkę o pas.”

Miocic uważa, że kluczem do wygrania walki będzie wywieranie presji na dos Santosie.

Cigano przystąpi do walki po ponad rocznej przerwie, ostatnie raz w oktagonie wystąpił na UFC 166 przegrywając przez TKO w V rundzie z Cainem Velasquezem (13-1, 11-1 w UFC). Z kolei Stipe ostatni pojedynek stoczył w maju bieżącego roku z łatwością odprawiając półciężkiego, Fabio Maldonado (21-7, 4-4 w UFC).

Walka Miocic vs. dos Santos będzie walką wieczoru gali która odbędzie się 13 grudnia w Phoenix.

11 thoughts on “Stipe Miocic oczekuje walki o pas po pokonaniu Juniora dos Santosa

  1. vzs on pali sie do 4 walki z Cainem bo jds to prawdziwy wojownik i kogo mu nie dadzą to zawsze walczy na 100 % wiec nie ma watpliwosci ze miocic bedzie mial bardzo duze problemy z nim w walce i raczej nie widze zadnych aspektów i argumentow na wygranie tej walki wiec niech nie zawraca sobie glowy walka o pas nie w tym momencie oj nie bo na jego przeszkodzie jds najtwardsza szczeka w ufc 😀

  2. Tytul tytanowy leb przypada huntowi i najwiekszego bodajze kowadla w lapie . Jednak JDS trzeba podobnie jak hunta masakrowac , nawalnica ciosow zeby cos go zamroczylo. Miocic nie jest tak wyszokolony technicznie by przewazac stojac na nogach . Cain mu rozbijal koncepcje miksujac uderzenia ze sprowadzeniami przez co garda byla dziurawa. Tu tej obawy nie ma . Powinien probowac parteru ale szanse sa nikle. Nawet Cain nie mogl go utrzymac dluzej w parterze. Na moje oko Miocic zostanie zmieciony przed czasem. Technika dla jds , szczeka , cios , cardio pewnie tez….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *