Stefan Struve vs Andrei Arlovski zmierzą się na gali UFC 222

Walka w kategorii ciężkiej między Stefanem Struve, a byłym mistrzem tej dywizji Andreiem Arlovskim została dodana do karty walk gali UFC 222, zaplanowanej na 3 marca w T-Mobile Arena w Las Vegas.

Były mistrz Andrei Arlovski (26-15, 1 NC), zmierzy się z Stefanem Struve (28-9), najwyższym zawodnikiem w organizacji. W listopadzie Arlovski wygrał pojedynek z Juniorem Albini przez jednogłośną decyzję przełamując fatalną serię pięciu porażek z rzędu. Trzeba jednak dodać, że „The Pitbull” przegrywał z bardzo mocnymi przeciwnikami oraz czołówką dywizji ciężkiej jak Josh Barnett, Marcin Tybura, Francis Ngannou, Alistair Overeem i aktualnym mistrzem Stipe Miocicem.

Stefan Struve, który mierzy 213 cm wzrostu i jest najwyższym zawodnikiem w UFC, po dwóch wygranych walkach w ubiegłym roku z Antonio Silva i Danielem Omielańczukiem, przegrał ostatnią i jedyną walkę w tym roku z Alexandrem Volkovem przez TKO w trzeciej rundzie. Dla 29-letniego Holendra będzie to 20. walka w UFC.

Walka ta dołącza do trzech innych ogłoszonych pojedynków w tej karcie. W wadze średniej Hector Lombard zmierzy się z C.B. Dollaway’em, w wadze koguciej kobiet zawalczą Cat Zingano i Ketlen Vieira, a w koguciej mężczyzn niepokonany bohater serii Dana White’s Tuesday Night Contender Series i TUF 26 Finale Sean O’Malley spotka się z Andre Soukhamthath’em.

Walka wieczoru gali UFC 222 nie został jeszcze ogłoszona.

One thought on “Stefan Struve vs Andrei Arlovski zmierzą się na gali UFC 222

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *