Seminarium z Simonidesem w Krakowie – relacja

Relacja, wywiad, foto oraz filmiki – w środku.

Seminarium zaczęło się od treningu. Simi pokazywał sporo technik, wśród których oczywiście nie mogło zabraknąć klinczu oraz łokci i kolan. Drugą częścią treningu była wytrzymałościówka na tarczach, na samym końcu jeszcze pomęczyliśmy brzuch.

Po treningu obyła się projekcja video niektórych walk Rafała z Tajlandii oraz fragmenty z jego treningu. Po niej odbyły się konkursy z nagrodami.

Na samym końcu seminarium był czas na pamiątkowe zdjęcia, autografy oraz zamienienie dwóch zdań z Rafałem. Redakcji też udało się przeprowadzić krótki wywiad:

[Fight24.pl] Witaj Simi. Jakiś czas temu wróciłeś z Tajlandii. Jakie są teraz Twoje plany na najbliższą przyszłość?

[Rafał Simonides] Witam. Teraz kończę rehabilitację. Otrzymałem nominację do pierwszych w historii Igrzysk Olimpijskich Sportów Walki, które odbędą się w sierpniu w Chinach. Opróćz mnie taką nominację zdobył też Jan Błachowicz, którego mogliśmy oglądać niedawno na KSW 13. Tak więc jedziemy razem reprezentować Polskę i walczyć o medale olimpijskie.

[F24] A co z kontuzją, z którą sie borykałeś? Już nie ma po niej śladu?

[RS] Cały czas się o to staram. Jest ok. Teraz zostaje mi tylko ćwiczyć, a jak się uprę, to dam radę i będzie dobrze.

[F24] To super! Redakcja Fight24 dziękuje Ci za dotychczasową współpracę i liczymy na jej dalszą kontynuację ku zadowoleniu obu stron 🙂

[RS] Ja też się cieszę, jesteście profesjonalistami. Pozdrawiam Czytelników Fight24 i zapraszam do śledzenia portalu.

[F24] Dziękujemy. A my już trzymamy kciuki za Twój występ w Chinach!

A oto fotki:

sala treningowa:

Simi:

Trening:

Demonstracja technik:

Trening cd:

Projekcja:

Konkursy:

Łowcy autografów 😉

I jeszcze film:

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=TInFfaRhdKY]

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=l0F6Tlf2jMk]

foty & filmiki by Lady M.
Prawa autorskie zastrzeżone.

Dwa słowa wrażeń: Rafał poprowadził seminarium bardzo profesjonalnie. Szczegółowo i jasno tłumaczył techniki, podchodził do ćwiczących i korygował, jeśli było trzeba. Gdy demonstrował coś, widać było, że robi to z pasją i ogromnym kunsztem – dla niego muay thai to coś więcej niż sport. Do fanów był bardzo ciepły i otwarty, niezmordowanie rozdawał zdjęcia z autografami i pozował do fotek.
Znam go od paru lat i uważam, że Simi to nie tylko najlepszy polski zawodnik muay thai – to też fantastyczny człowiek.

4 thoughts on “Seminarium z Simonidesem w Krakowie – relacja

  1. Rafał podchodzi do wszystkiego profesjonalnie i z tego co zobaczyłem mam pozytywne wrażenie. Po krótkim filmiku widać, że dobrze tłumaczy i jak zawsze daje z siebie wszystko. Szkoda, że w Łodzi nie miałem okazji z nim porozmawiać, bo oprócz tego, że jest świetnym sportowcem to i wydaje się być przyjemną osobą.

    Najlepiej jakby Lady napisała jak ocenia seminarium i wrażenia po spotkaniu z Rafałem 😉

    Powodzenia w Chinach !!!

  2. Wszyscy zawodnicy z naszego klubu są strasznie zadowoleni po seminarium z RS w Krk.Zarówno osoby które trenują parę mies jak i doświadczeni zawodnicy mogli wynieść z zajęć mnóstwo nowych tricków ringowych.Cieszymy się ze mieliśmy okazje uczyć się technik od Mistrza który naprawdę chce nauczyć swojego stylu walki i widać że robi to z tak wielkim zaangażowaniem i sercem!:)

  3. Serdeczne podziękowania dla Rafała za wspaniałe seminarium. Pokazał nam prawdziwy kunszt wojownika Muaythai. Punktem kulminacyjnym seminarium była prezentacja multimedialna na które zobaczyłem jak to co ćwiczyliśmy wykorzystuje w walce na ringu. Udowodnił, że to nie tylko teoria ale krwawa rzeczywistość(nokautujące uderzenia- arcydzieło). Jestem pełen podziwu!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *