Scott Coker o Brocku Lesnarze: „on wciąż ma zadatki na wielką gwiazdę”

Ostatnimi czasy, Brock Lesnar jest osobą o której mówi się bardzo dużo w kwestii jego powrotu do MMA.

Na temat potencjalnego powrotu Lesnara do MMA oraz UFC wypowiadał się już wielokrotnie Dana White, który mówił, że jest w kontakcie z Brockiem i jeśli ten zdecyduje się na powrót będzie miał otwarte drzwi do UFC. W ostatnim czasie pojawiły się pogłoski o tym, że Brockiem Lensarem jest zainteresowany także Bellator. Z szefem drugiej największej organizacji MMA, Scottem Cokerem rozmawiał Ariel Helwani w programie The MMA Hour.

„Czy jesteśmy nim zainteresowani? To dobre pytanie. Przeprowadziliśmy już wewnętrzną rozmowę i ta sprawa jest warta dalszych dyskusji, ale jeśli będziemy coś realizować, to dopiero w styczniu.

Chciałbym powiedzieć, spójrz, z każdym zawodnikiem i każdą gwiazdą tego sportu taką jak Brock Lesnar, która chce naprawdę walczyć – chcielibyśmy rozmawiać. Jeśli taki zawodnik posunąłby do przodu cały biznes, chcemy go w Spike TV. Myślę, że Brock ma taką moc. Minęło już kilka lat i uważam, że w jego centrum uwagi jest nadal WWE. Myślę, że on wciąż ma wokół siebie tę aurę gwiazdy, ale by wrócić musi powiedzieć, że chce trenować, chcę działać i chcę walczyć. Wtedy pokaże duże zaangażowanie ze swojej strony. Jeszcze nie rozmawialiśmy z Brockiem, ale chcielibyśmy to wkrótce zrobić.”

Brock Lesnar (5-3 MMA, 4-3 UFC) może wykorzystać okazję przejścia do MMA, kiedy skończy mu się w kwietniu kontrakt z WWE, by zgarnąć trochę kasy. Tymczasem musimy dalej czekać na kolejne informacje.

4 thoughts on “Scott Coker o Brocku Lesnarze: „on wciąż ma zadatki na wielką gwiazdę”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *