„Ronda może pokonać Holly Holm w pojedynku bokserskim”

tarverdyan rousey

Podczas środowego dnia dla mediów Edmond Tarverdyan, trener Rondy Rousey, podzielił się swoimi spostrzeżeniami na temat umiejętności bokserskich swojej podopiecznej.

„Ronda pokonałaby Holly w walce bokserskiej. Ja to wiem. Wierzę w moją zawodniczkę.”

„Ronda sparuje z mistrzami świata na sali. Nigdy nie przegrała nawet jednej rundy. Pokażcie mi zawodnika MMA, który potrafi pokonać najlepszych mistrzów bokserskich na świecie. W każdej rundzie. Może uda im się wygrać jedną rundę. Nie zamierzam nikogo z zawodników MMA poniżać ani o nikim mówić negatywnie. Są świetni. Ale tylko kilkoro potrafi naprawdę boksować i boksują z mistrzami świata w boksie. Ale nie w taki sposób, w jaki potrafi Ronda.”

Cóż, Holly Holm też sparuje z najlepszymi – np. z Jonem Jonesem:

11 thoughts on “„Ronda może pokonać Holly Holm w pojedynku bokserskim”

  1. Trener chyba nie wierzy w to co mowi. Rozumiem promocje ale to juz przesada. Caina by rozjebala ale nie chce robic masy . Holly by wciagnela nosem w boksie . Pudziana w strong manach pewnie tez by wyjebala lekko . Kowalczykowa by na 10 km na nartach zjadla i wyplula. Gatsalova w zapasach upokorzy . Sponga zabije w kicku . Maraton by przebiegla w 10 mintut pewnie wg trenera a i Bolta w sprincie by osmieszyla. Gdyby grala w pilke Messi i Ronaldo byliby przy niej jak dzieciaki na podworku bez wiekszego pojecia.

  2. dobra stalo sie, dokladie dzis

    MAMY NASTEPCE CHUCKA NORISA 😀

    Jak to przeczytalem to odrazu mi sie z Chuckiem kojarzylo i dowcipami o nim. wygrywa z Mistrzami Swiata w boksie i na dodtake nie przegrala ANI JEDNEJ RUNDY hehehehe

  3. Mam nadzieje ,ze Zingano jej w****i dobitnie i balon j****e z hukiem . Jesli nie to nie oszuka przeznaczenia , w koncu zakontraktuja Krysie a wtedy pierwszy raz przegra wszystkie rundy w jednej walce o ile wytrzyma pelny dystans

  4. W tym sparingu Holly z JJ pragne zaznaczyć , jeden celny cios na żebra jaki Jony zapodał zakończył by to starcie w realnej walce.Co do walki Rondy z Holly może by i przegrała ale w MMA by ją wciągneła i wysr..a za przeproszeniem. Ronda jest najlepsza !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *