Robert Whittaker, Jake Matthews oraz Daniel Kelly wystąpią na gali UFC Fight Night 101

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Poznaliśmy kolejnych zawodników, którzy wystąpią na gali w Melbourne.

Robert Whittaker (16-4) aktualnie posiada passę pięciu zwycięstw z rzędu. Pokonał m.in. Uriaha Halla oraz Brada Tavaresa. W swojej ostatniej walce na gali UFC 197 zwyciężył przez jednogłośną decyzję Rafaela Natala. Warto również przypomnieć, że Whittaker jest zwycięzcą programuTUF-a z 2012 roku.

Jake Matthews (10-2) jest bardzo młodym zawodnikiem a mimo to ma już 4 zwycięstwa dla UFC. Swoją ostatnią walkę przegrał z Kevinem Lee przez nokaut. Za walkę z Johnnym Casem otrzymał bonus za walkę wieczoru. Przed występami w UFC występował w dwóch australijskich federacjach: Shamrock Events oraz Australian Fighting Championship.

Daniel Kelly (11-1) stoczył w UFC pięć walk z czego aż cztery wygrał. W swojej ostatniej walce pokonał Antonio Carlosa Jr. przez nokaut w 3 rundzie. Pomimo swojego wieku tj. 38 lat Kelly stoczył w MMA tylko 12 walk ponieważ wcześniej był zawodnikiem Judo. Czterokrotnie reprezentował Australię podczas letnich igrzysk olimpijskich (2000, 2004, 2008, 2012). Najlepsze miejsce podczas igrzysk zajął w 2004 roku a Atenach gdzie uplasował się na 7 miejscu w kategorii do 90 kg.

Na razie nie mamy żadnych informacji odnośnie przeciwników dla Whittakera, Matthewsa oraz Kelly’ego.

Gala UFC Fight 101 odbędzie się 27 listopada w Melbourne w hali Rod Laver Arena. W walce wieczoru zobaczymy rewanż pomiędzy Lukiem Rockholdem oraz Ronaldo „Jacare” Souzą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *