Robert Rajewski o przygotowaniach do walki na KOK World GP 2014 w Płocku

24-letni Robert Rajewski to uczestnik turnieju wagi lekkiej podczas King Of Kings World GP 2014, która już w najbliższy piątek, 28-go listopada, odbędzie się w Płocku. To także jedna z niespodzianek organizacji International Bushido Federation jakie przygotowała ona na galę w hali Orlen Arena. Bardzo utalentowany członek Rajewski Team i wychowanek Roberta Rajewskiego Seniora z Płocka, wierzy w to, że wykorzysta swoją szansę. Nie będzie to łatwe, bowiem w turnieju walczą sami klasowi zawodnicy z Holandii, Niemiec i Polski. Oto co myśli o swoim starcie na rodzimej arenie Robert Rajewski:

Witaj Robert, okazało się, że dla wielu był zaskoczeniem Twój udział w Turnieju Wagi lekkiej na gali KOK WGP w Płocku. Powiedz co o tym myślisz?

Witaj, zaskoczeniem było pewnie dlatego, że przez jakiś czas nie pokazywałem się w ringu, ale myślę, że zmienią zdanie kiedy stanę na przeciwko Holendra, Chrisa Baya.

Właśnie o najbliższego rywala chcieliśmy Cię zapytać w kontekście turnieju. Jak go oceniasz i jak oceniasz swoje możliwości i dyspozycję?

Doświadczenie zawsze zostaje, a myślę, że nie mam małego. Biłem się wiele razy na galach zawodowych, a jeśli chodzi o K-1 będzie to moje największe wyzwanie do tej pory i na pewno będę przygotowany i nie zawiodę.

W ostatnim czasie łączysz walki Sanda, K-1 i MMA. Chcielibyśmy Ci pogratulować zwycięstwa w tej ostatniej formule i zapytać, czy takie zwycięstwa budują wiarę w sukces na KOK?

Dziękuję. Każde zwycięstwo buduje wiarę i daje kolejne doświadczenie. Będę pewniejszy siebie na KOK.

Jesteś jednym z członków słynnego Rajewski Team, a dodatkowo jesteś imiennikiem Ojca i trenera tego zespołu. To obciążenie, zobowiązanie, czy wyzwanie dla Ciebie?

Nic z tych rzeczy, uważam że ja i moi Bracia jesteśmy sobie równi, nie konkurujemy ze sobą i to że jestem imiennikiem nie ma dla mnie żadnej różnicy.

Powiedz, czy walka u siebie, na płockiej Orlen Arenie, jest czymś innym niż walki w innych miastach? Jak się czujesz jako jeden z tych, na których będzie skupiona uwaga kibiców z Twojego miasta?

Na pewno poczuję tą presję na sobie kiedy będę wychodził do ringu ale kiedy już się tam znajdę będę bardzo skupiony i myślał tylko o zwycięstwie. To dla mnie ogromne wyróżnienie że mogę pokazać się przed płocką publicznością i znów zaprezentować swoje umiejętności.

Jak oceniasz szanse innych uczestników turnieju? Znasz ich? Analizowałeś ich możliwości i potencjał, czy skupiasz się już tylko na sobie?

Kojarzę wszystkich zawodników, jeśli uda mi się przejść Holendra to myślę że w finale spotkam Mateusza Kopca.

Czego możemy Ci życzyć w dniu 28 listopada? Zwycięstwa, czy otwarcia drzwi do wielkiej kariery jeśli zwyciężysz?

Możecie mi życzyć powodzenia.

Zatem tego Ci życzymy i dziękujemy za wywiad!

Warto już teraz zaopatrzyć się w bilet i oglądać to wydarzenie w hali Orlen Arena w Płocku w dniu 28 listopada 2014. Polecamy je gorąco i nie może Was tam zabraknąć! Bilety dostępne są poprzez sieć www.eBilet.pl i www.eventim.pl

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *