Roan Carneiro wygrywa 50 000 $ w turnieju

W piątek 3-ego października w Tulsie w stanie Oklahoma odbyła się pierwsza od dłuższego czasu gala MMA, na której zorganizowano 8-osobowy turniej w wadze półśredniej na gali BattleGround MMA O.N.E.. Zwycięzcą turnieju został Brazylijczyk Roan Carneiro (19-9). Weteran UFC wygrał w turnieju dwie walki przed czasem, a w finale pokonał Brocka Larsona (39-9) przez decyzję sędziów.

Sam turniej był obsadzony weteranami największej organizacji MMA na świecie, a skład finału nie był żadną niespodzianką. Do zaskoczeń doszło w ćwierćfinałach, kiedy weteran UFC i KSW, Jesse Taylor został poddany dźwignią na łokieć przez Troy’a Houstona. Niewielką niespodzianką było również zwycięstwo Joe Ray’a nad weteranem UFC, Luigim Fioravantim. Larson w pierwszej rundzie pokonał Cody’ego MacKenziego, natomiast zwycięzca całego turnieju poddał Randalla Wallece’a.

W półfinałach ciężką przeprawę miał Larson, który dopiero przez decyzję po trzech rundach pokonał Ray’a. Carneiro nie miał większych problemów z Houstonem, zmuszając sędziego do przerwania walki w drugiej rundzie. W finale 'Jucao' wygrał przez decyzję sędziów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *