Rick Glenn zastąpi Abela Trujillo w walce z Evanem Dunhamem podczas UFC Fight Night 94

Steve Flynn-USA TODAY Sports
Steve Flynn-USA TODAY Sport

Evan Dunham poznał nowego przeciwnika z którym zawalczy na gali UFC Fight Night 94, będzie nim Rick Glenn. Wcześniej miał zmierzyć się z Abelem Trujillo.

Rick Glenn (18-3-1) to zawodnik kategorii piórkowej, który przenosi się do wagi lekkiej. W swoim pierwszym pojedynku w nowej kategorii jak również debiucie w UFC zmierzy się z Evanem Dunhamem. Zawodnik pochodzący z Iowa z 17 ostatnich walk, 15 wygrał, jeden raz zremisował oraz raz przegrał z mistrzem kategorii piórkowej federacji WSOF , Lancem Palmerem. 27-letni zawodnik może poszczycić się zwycięstwami z Johnnym Casem oraz Georgim Karakhanyanem.

Evan Dunham (17-6) aktualnie posiada passę trzech zwycięstw z rzędu w UFC. Pokonał Rodrigo Damma, Rossa Pearsona oraz Joe Lauzona. Zawodnik posiadający czarny pas BJJ walczy nieregularnie przed passą trzech zwycięstw zanotował trzy porażki z rzędu z Rafaelem dos Anjosem, Donaldem Cerrone oraz Edsonem Barbozą. Dunham cztery razy zgarniał bonusy po gali, trzy razy za walkę wieczoru oraz jeden raz za poddanie wieczoru.

UFC Fight Night 94 odbędzie się 17 września w Hidalgo w hali State Farm Arena. W walce wieczoru zmierzą się ze sobą Dustin Poirier oraz Michael Johnson.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *