Rewanż Goran Reljic vs Tomasz Narkun na KSW 32 w Londynie

kswmma.com
kswmma.com

Rewanż za niezwykle wyrównane starcie z KSW 29 pomiędzy Chorwatem Goranem Reljicem (15-4, 5 KO, 5 Sub), a Polakiem Tomaszem Narkunem (10-2, 10 Sub) to kolejne międzynarodowe zestawienie, które uświetni galę KSW 32: Road to Wembley, 31 października w Londynie. Stawką pojedynku będzie mistrzowski pas w wadze półciężkiej należący do Reljica.

Pierwszy pojedynek obu zawodników, który odbył się w ubiegłym roku w Krakowie, był niezwykle wyrównany i po końcowej syrenie obaj zawodnicy podnosili ręce w geście tryumfu. Sędziowie punktowi wskazali wtedy większościowo na 31-latka z Zadaru.

Od tego czasu obaj pojawili się w klatce KSW raz. Reljic znowu nieznacznie wypunktował Słowaka Attilę Vegha na KSW 31 w Trójmieście, natomiast Szczecinianin zapewnił sobie prawo do rewanżu i jednocześnie walki o pas, błyskawicznie poddając Karola Celińskiego na tej samej gali.

Zawodnik Berserkers Team do dzisiaj uważa, że to on wygrał pierwszy pojedynek z obecnym mistrzem. Zapytany o przebieg rewanżu zapowiada – „Skoro pokonałem go już raz, zrobię to po raz drugi na KSW 32 w Londynie i pas wreszcie trafi do prawowitego właściciela”.

Informacja prasowa

One thought on “Rewanż Goran Reljic vs Tomasz Narkun na KSW 32 w Londynie

  1. Kśw cały czas robi tak aby mistrzem został polak. przecież sami mówią ze są Międzynarodowa organizacja wiec mistrzowie tez powinni być międzynarodowi.Mało gal w roku i jak narazie 3 walki między obcokrajowcami, niby największą organizacja w europie a tak naprawdę amatorzy promujący swoich mistrzów którzy przegrywają z każdym mocniejszym przeciwnikiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *