Rewanż Cain Velasquez vs Fabricio Werdum zestawiony na UFC 207

Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Na koniec roku na gali UFC 207 odbędzie się znakomita walka rewanżowa między dwoma byłymi mistrzami wagi ciężkiej Cainem Velasquezem i Fabricio Werdumem.

O walce tej poinformował za pomocą Instagrama trener Kings MMA Rafael Cordeiro:

„Beneil Dariush będzie reprezentował nasz team 5 listopada w Mexico City, a Werdum 30 grudnia w Las Vegas w walce z Cainem Velasquezem.”

Będzie to rewanż za ich walkę na UFC 188, którą wtedy wygrał Fabricio Werdum poddając Caina Velasqueza przez duszenie gilotynowe w trzeciej rundzie. Od tamtego czasu wiele się zmieniło, ponieważ Werdum w kolejnej walce ze Stipe Miocicem stracił tytuł mistrza. W ostatniej walce wygrał na punkty z Travisem Browne. Cain Velasquez miał od tamtej porażki tylko jedną walkę i to z tym samym rywalem czyli Travisem Browne, którego pokonał przez TKO w pierwszej rundzie.

Porażka Alistaira Overeema z mistrzem Stipe Miocicem sprawiła, że zwycięzca pojedynku Velasquez vs Werdum będzie miał prostą drogę do walki o pas. Miocic co prawda zapowiedział po ostatniej walce, że chce zrobić sobie przerwę od walk i odpocząć, więc zwycięzca rewanżu również będzie miał trochę czasu do walki o pas o ile planów nie pokrzyżuje jakaś kontuzja.

6 thoughts on “Rewanż Cain Velasquez vs Fabricio Werdum zestawiony na UFC 207

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *