Rashad Evans o swoim stanie zdrowia i odwołanej walce z Timem Kennedy na UFC 206

ufc.com
ufc.com

To już drugi raz kiedy pojedynek między Rashadem Evansem i Timem Kennedy zostaje odwołany i przeniesiony na inny termin.

Początkowo walka ta miała się odbyć w Nowym Jorku na gali UFC 205, ale Komisja Sportowa Stanu Nowy Jork (NYSAC) nie pozwoliła Evansowi na niej wystąpić, ponieważ nie przeszedł jakichś badań, ale dokładne szczegóły nie zostały przedstawione. W związku z zaistniałą sytuacją walka Evansa z Kennedym została przełożona na galę UFC 206, która odbędzie się 10 grudnia.

Wczoraj dowiedzieliśmy się, że do walki Rashada i Tima na gali UFC 206 w Toronto również nie dojdzie z podobnych powodów jak poprzednio czyli odmowy przez komisję sportową.

W związku z tym Rashad Evans napisał na Twitterze komentarz dotyczący odwołania tego pojedynku i swojego stanu zdrowia.

„Pomimo ostatnich informacji mówiących o tym, że nie otrzymałem licencji na walkę w Toronto, to zapewniam, że jestem w stu procentach zdrowy. Nie kończę też jeszcze kariery. Dziękuję za wasze wsparcie.

UFC było bardzo pomocne w tym, by upewnić się, że nic mi nie jest i wyjaśnić tę sprawę. Przepraszam Tima Kennedy’ego za te niedogodności.”

Wygląda na to, że będziemy mieć już w przyszłym roku trzecie zestawienie tej walki, a więc do trzech razy sztuka i oby tym razem ta walka doszła do skutku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *