Rashad Evans chce walczyć ze Spiderem

Po pokonaniu Chaela Sonnena na UFC 148, Andersonowi Silva skończyli się przeciwnicy w wadze średniej. Na konferencji prasowej po gali, zapytany o to z kim chciałby walczyć teraz, Spider odparł krótko: „z moim klonem”.

No cóż, genetyka jeszcze nie stoi na takim poziomie, więc trzeba szukać innych opcji. Dość sensowną propozycją, która zapewne ucieszyłaby wszystkich fanów, byłby superfight z mistrzem wagi półciężkiej, Jonem Jonesem. Niestety, obie strony ucięły te dywagacje, twierdząc, że mają dla siebie tylko szacunek, a walka nie wnosi nic do kariery żadnego z nich.

Za to rękawicę rzucił na Twitterze były mistrz wagi półciężkiej, Rashad Evans:

@lorenzofertitta: wybierz mnie do walki z mistrzem wagi średniej! Lol, niech to się stanie!! Proszę!!

Nie do końca wiadomo, co autor miał na myśli pisząc „lol” – żartuje sobie z szefem?

Z drugiej strony, Suga może spędzić kilka następnych lat torując sobie drogę do walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Raz już tej szansy nie wykorzystał. Powiedział też, że woli zostać w wadze 205 funtów, ale może rozważyć zejście wagę niżej, jeśli dostanie jakąś propozycję nie do odrzucenia.

Jak się zapatrujecie na Silva vs. Evans?

15 thoughts on “Rashad Evans chce walczyć ze Spiderem

  1. Stylistycznie byłaby świetna walka. Evans mimo porażki z JJ to wciąż czołówka UFC bez podziału na kategorie wagowe. Oczywiście Silva byłby faworytem jak w każdej walce, ale gdyby Evans nie stracił na jakości przez zbijanie wagi to byłby dla Spidera niewygodny.

  2. Powiem szczerze UFC zaczyna sie robic nudne.. w sredniej silva nie ma przeciwnika w półcięzekiej jones nie ma przeciwnika.. w cięzkiej dos santosowi moze zagrozic tylko valasques bo puki co alistair zawieszony.. bieda jest..

  3. Jak juz to wiecej zbijania do średniej ma Silva ktory poza walkami do 100 dochodzi prawda jest taka ze siedzi w nieswojej wadze i z wiekiem ma ciezej ze zbiciem do limitu// Natomiast punk’a powinny moderatorzy zbanowac za obraze zawodnika w szanującym sie portalu by tak zrobiono.Kultura i inteligencja na tym portalu jest zadko spotykana.

  4. z calym szacunkiem dla niego, ale sugar nie ma zadnych szans ze spiderem. nie jest nawet w polowie tak dobrym zapasnikiem jak chael, a jak widzielismy TYLKO tak mozna pokonac andersona. jezeli chodzi o stojke to anderson jest o klase wyzej od wszystkich na swiecie, lacznie z jj. jedynym czlowiekiem, ktory moze go pokonac to nudny aleskuteczny GSP.(nie liczac wagi ciezkiej) takie jest moje zdanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *