Rafael dos Anjos chce zarobić „łatwą kasę” w walce z Conorem McGregorem

Esther Linn / MMAFighting.com
Esther Linn / MMAFighting.com

Ostatecznie nie doczekaliśmy się zapowiadanej walki Rafaela dos Anjosa z Conorem McGregorem na UFC 196, ale mistrz wagi lekkiej jest wciąż na nią gotowy.

Po efektownym nokaucie na Jose Aldo i odebraniu mu tytułu wagi piórkowej, Conor McGregor ruszył po kolejny tytuł, tym razem w wadze lekkiej będący w posiadaniu przez Rafaela dos Anjosa. Pojedynek był już zestawiony jednak kontuzja dos Anjosa wyeliminowała go z tej walki. Ostatecznie Conor McGregor zmierzył się w wadze półśredniej z Natem Diazem przegrywając przez poddanie. Teraz szykuje się rewanż McGregora z Diazem na UFC 202, która zaplanowana jest na 20 sierpnia i korzystając z okazji, Rafael dos Anjos podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rewanżu i swojej walki z Conorem.

— Na początku myślałem, że McGregor to wygra. Diaz nie miał w ogóle czasu na treningi. On przyjął kilka ciosów, ale nie naruszyły go, a wiem jak bardzo jest wytrzymały, ponieważ sam trafiłem go kilkoma mocnymi ciosami. McGregor się wygazował.

— przeciwko mnie, finisz byłby jeszcze szybszy, zraniłbym tego gościa. Pewnego dnia on zostanie zraniony i sądzę, że nie będzie zabawne, jeśli powiem coś do niego.

— Jeżeli ta walka dojdzie do skutku, będę gotowy. Jeśli UFC sądzi, że on zasługuje na walkę o pas wagi lekkiej, to stanę do walki. Łatwa kasa przychodzi i odchodzi. Co przychodzi łatwo, łatwo też odchodzi, a to będzie łatwa kasa.

Zanim jednak dojdzie do tej walki, Rafael dos Anjos będzie musiał obronić tytuł wagi lekkiej przed Eddie Alvarezem z którym zmierzy się na UFC Fight Night 90 w dniu 17 lipca.

7 thoughts on “Rafael dos Anjos chce zarobić „łatwą kasę” w walce z Conorem McGregorem

  1. nic dodać nic ująć. biję się w pierś bo przed walką Conor-Diaz wygadywalem ze Conor pokonalby RDA bo ten sie obsral na konferencji itp. a prawda jest taka że RDA by go ZAMORDOWAŁ w każdej plaszczyznie

  2. @elo wyjaśnij proszę „człowiek kontuzja” w stosunku do RDA?
    @stomek zauważyłeś że Rudy w stójce miał jedynie wielką przewagę w piórkowej? Z Diazem nie wyglądało już to tak kolorowo 😉 Nie ma co się rospisywać, RDA prawdziwy fighter natomiast rudy jest bardziej celebrytą i showmenem.

  3. jak wy Go nazywacie Rudy ma tenedencje do przeceniania własnej wartości w danej sytuacji. Mam to samo czasami i jest to kurewsko irytujące w pewnych sytuacjach bo głupota i nadmierna pewność siebie pierd… wygrane sprawy.To normalne przy tak skopanej osobowosci jak moja.. Wierzcie mi gdyby Conor podszedł do walki inteligentnie przejechał by sie po diazie jak walec.Jose Aldo to zawodnik 2 klasy lepszy, Mendes klase lepszy a obu pokonał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *