Pudzianowski, Khalidov i Held nominowani

(fot. Groundandpound.de)

Niemiecki portal Groundandpound.de po raz kolejny zorganizował coroczny plebiscyt „Ground & Pound Awards International”, czyli głosowanie na najlepszego zawodnika i zdarzenie MMA w minionym, 2009 roku. Wśród nominowanych w znalazło się trzech Polaków, w tym dwóch fighterów blisko związanych z Federacją KSW.

Debiutujący niedawno w wszechstylowej walce wręcz Mariusz ,”Pudzian” Pudzianowski otrzymał nominację w kategorii ,”Cult Fighter of the Year” (,”Kultowy zawodnik roku”).

Drugim wyróżnionym jest Mamed Khalidov. Czeczen z polskim paszportem został nominowany w kategorii ,”Rookie of the Year” (,”{Debiutant roku”). Miejmy nadzieję, że kibice na całym świecie docenią wyczyny reprezentującego Polskę fightera z Czeczeniii oddadzą na niego swoje, jakże cenne głosy.

W plebiscycie nominowani są również Marcin Held („Best Young Fighter” – „Najlepszy młody zawodnik”)

Plebiscyt trwa do 14 stycznia! Aby zagłosować na reprezentantów Polski wystarczy kliknąć – tutaj. Głosowanie odbywa się w kilku kategoriach.

konfrontacja.com/WP.PL 

6 thoughts on “Pudzianowski, Khalidov i Held nominowani

  1. jakos Mamed w tym rankingu jest czeczenem a nie polakiem.
    to ze tu mieszka, trenuje itd wcale nie oznacza ze walczy dla polski. przestancie nam wmawiac i na sile robic z niego polaka.walczy pod czeczenska flaga i dla czeczeni.niemcy wiedza lepiej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *