Przedstawienie zawodników Polaris Professional Jiu Jitsu Invitational

Poniższe filmy prezentują zawodników startujących w turnieju Polaris Professional Jiu Jitsu Invitational, który odbędzie się 10 stycznia w Cardiff, stolicy Walii. Wśród uczestników będzie także jeden z najlepszych polskich zawodników MMA, Marcin Held.

The Polish Prodigy Marcin Held wszedł w rozpiskę dość późno zastępując pojedynek JT Torresa z Victorem Estima. Marcin zapowiada prawdziwą wojnę z Garrym Tononem.

Eduardo Telles, to czarny pas Brazylijskiego Jiu Jitsu nadany mu przez Fabio Gurgela i jeden z najbardziej kreatywnych grapplerów na świecie. Znany z tego, że jest fanem „Esquijitsu” (nazwa pochodzi od jego taktyki, co przetłumaczone oznacza: dziwne Jiu Jitsu), które stworzył i które zawiera mnóstwo ataków z pozycji żółwia, pozycji, która uznawana jest przez większość grapplerów za słabszą, dopóki Telles nie stworzył gardy z żółwia. Tym samym zrewolucjonizował on tę pozycję i technikę walki z jej wykorzystaniem. Eduardo Telles stworzył też kilka pozycji, które stały się znane jako Octopus Guard. Eduardo Telles stoczy pojedynek z Mikem Fowlerem.

Oliver Geddes jest najaktywniejszym zawodnikiem pochodzącym z Wielkiej Brytanii i jest także najwyżej notowanym czarnym pasem BJJ z Wielkiej Brytanii przez IBJJF. Czarny pas pod Rogerem Gracie zmierzy się z AJ Agazarm w pojedynku No Gi.

Angelica Galvao z Atos Jiu Jitsu jest czarnym pasem BJJ pod Andre Galvao, który jest także jej mężem. Na turnieju Polaris zmierzy się z Michelle Nicolini.

Garry Tonon zmierzy się na turnieju Polaris z Marcinem Heldem w pojedynku No Gi.

Keenan Cornelius podejmie niebezpiecznego Abrahama Marte.

Victor Silvério z GFTeam trenuje bardzo ciężko, by zmierzyć się z Kit’em Dale.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *