Problemy Ricksona Gracie…

Jak poinformowały brazylijskie media, w zeszłą sobotę żywa legenda BJJ i MMA – Rickson Gracie, wykazał się zupełnym brakiem odpowiedzialności za co spotkała go surowa kara.

W sobotni poranek na jednej z ulic Rio de Janeiro, kierujący autem 53-letni Rickson został zatrzymany przez miejscową drogówkę. Kilkakrotnie proszony przez funkcjonariuszy o poddanie się badaniu alkomatem nagminnie odmawiał. Ilość wskazanych promili była jedynie formalnością bowiem Gracie był pod znacznym wpływem alkoholu. Ostatecznie do badania doszło, w efekcie czego posiadaczowi czarnego/czerwonego pasa odebrane zostało prawo jazdy. Ponadto będzie On musiał zapłacić grzywną w wysokości R$ 957,70, a w przypadku ponownego zdania egzaminu na prawo jazdy już na starcie będzie miał w posiadaniu siedem punktów karnych.

Wykroczenia i przestępstwa drogowe w Brazylii są surowo karane. Wie o tym dobrze każdy mieszkaniec tego kraju. Szkoda więc, że cały świat musiał dowiedzieć się o tym dzięki tak szanowanej postacie sportów walki jaką jest Rickson Gracie.

11 thoughts on “Problemy Ricksona Gracie…

 1. Co jak co ,ale on nigdy ani skromnością,ani miłością w jakiejkolwiek formie,nie błyszczał. Lśnił ale przed lustrem do samego siebie, co po części jest zajebiste,ale pycha go zjadła jak dla mnie. Miało dojść do Bas Rutten vs rickson gracie,a rickson chciał taki hajs ,że to nie wyszło -przez pyche. A i moim zdaniem dostałby baty od ulicznika Basa.

 2. Rickson jest jednym z najlepszych a może najlepszym zawodnikiem w historii MMA. Na pewno nalezy do panteonu gwiazd obok Feodra A. Silvy Kimury Royca Schamrocka no i oczywiście naszego marcina najmana ;), ale także pychą i brakiem skromności arogancją jest w elicie w ogóle sportowców. Ciekawe czy dziś tylko zwojowałby to co kiedyś gdzie walczył praktycznie styl przeciwko stylowi a nie tak jak dziś że goście trenują minimum 3 sztuki walki.

 3. @up
  Dzisiejsi zawodnicy nie trenuja zadnych sztuk walki!
  Trenuja sporty walki! Prosze nie mylic pojec.
  Sztuki walki nie nadaja sie do walki, chyba, ze z samym soba

  Te malenstwo to nowy „nabytek” Ricksona?

 4. LOL
  „przecież BJJ to też sztuka walki,” hahahaahahaha, ale sie usmialem :))
  „MMA to mixed martial arts” poza nazwa nie ma nic wspolnego.

  BJJ ze sztukami walki nie ma nic wpolnego 🙂
  MMA ze sztukami walki tez nie ma nic wpolnego, poza nazwa 🙂

  Osoby niedouczone zachecam do lektur.
  Tyle w temacie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *