Kategoria | Grappling

Polaris Pro 5 – wyniki walk z udziałem Jake’a Shieldsa, Gary’ego Tonona i Dillona Danisa

Wczoraj w Londynie odbyła się piąta edycja prestiżowego turnieju grapplerskiego Polaris Pro w którym udział wzięli znani zawodnicy w tym Jake Shields, Gary Tonon, Dillon Danis i Vitor Shaolin Ribeiro.

Garry Tonon zwyciężył przez jednogłośną decyzję w walce z klubowym kolegą Conora McGregora Dillonem Danisem podczas ich rewanżu w głównym pojedynku karty walk.

W wywiadzie po walce The Lion Killer naśladował Conora McGregora mówiąc, że chciałby przeprosić Danisa za sprzeczki w mediach społecznościowych jakie obaj zawodnicy ze sobą prowadzili, aż do samego pojedynku.

— Było wiele przekomarzania się w mediach społecznościowych przed tą walką i chciałbym powiedzieć Dillonowi, że przepraszam za absolutnie ku**a nic. —Wykrzyczał Tonon z irlandzkim akcentem.

Uczeń Johana Danahera wygrał rywalizację w ciągu 15 minut, nieustannie prowokując akcję i dochodząc do ataków skrętówkami i prób sprowadzeń. Danis próbował prowokować Tonona przy jego sprowadzenich.

Jake Shields stoczył bardzo agresywny pojedynek, który zakończył się jednogłośną decyzją i jego zwycięstwem z Danielem Straussem.

Shields przechodził wielokrotnie gardę Straussa na wiele sposobów doprowadzając do zmęczenia rywala będącego pod ciągłą presją. Pomimo tego, że Strauss próbował kilkakrotnie założyć gilotynę, przyznał w wywiadzie po walce, że jego próby zostały skutecznie „wyłączone” przez Shieldsa.

Phil Harris po piętnastu minutach wygrał z Bradem Pickettem przez niejednogłośną decyzję. Harris sprawił Pickettowi znacznie większe problemy w trakcie walki, co sprawiło, że zyskał na punktacji wśród sędziów.

One Punch pokazał swoje umiejętności zapaśnicze wchodząc w obydwie nogi Harrisa i obalając go. Za każdym razem, gdy Pickett kończył technikę, Harris zamykał go w gilotynach, zmuszając go do walki o uwolnienie swojego karku przed uduszeniem. W pewnym momencie Harris był bardzo blisko do skończenia trójkątem byłego już zawodnika UFC.

Po walce Pickett żartobliwie wtrącił: „Chciałem go tak mocno uderzyć”.

Vitor Shaolin Ribeiro zdominował swoją walkę w No-Gi z byłym zawodnikiem wagi lekkiej UFC, Caol’em Uno. W połowie walki Ribeiro wszedł za plecy rywala i założył mocne duszenie zza pleców pozbawiając Japończyka przytomności.

Brazylijczyk już wcześniej okazał się groźnym rywalem, ponieważ ominął gardę Uno po dwóch minutach walki. Po chwili złapał rywala w trójkąt. Gdy Uno udało się uciec, Shaolin przeszedł do dźwigni na łokieć, ale znowu Uno udało się z tego uciec.

Obiekt został wyrzucony na AJ Agazarm wygrał pojedynek z Lloydem Cooperem poddając go przez duszenie kołnierzem. W trakcie udzielania wywiadu po walce, AJ Agazarm miał sporo do powiedzenia, a to o czym mówił nie spodobało się części widzów, którzy zaczęli głośno okazywać swoje niezadowolenie. W pewnym momencie ktorz rzucił jakimś obiektem w stronę Agazarma.

Weteran japońskiego MMA Masakazu Imanari stoczył zwycięski pojedynek z Brazylijczykiem Valmyrem Neto poddając go skrętówką. Po walce, Neto zaproponował Japończykowi rewanż.

Główna karta

Gary Tonon pokonał Dillona Danisa przez jednogłośną decyzję
Jake Shields pokonał Daniela Straussa przez jednogłośną decyzję
Phil Harris pokonał Brada Picketta przez niejednogłośną decyzję
Vitor Shaolin Ribeiro pokonał Caola Uno przez duszenie zza pleców

Walki 15-minutowe

AJ Agazarm pokonał Lloyda Coopera przez duszenie kołnierzem
Oliver Taza pokonał Rossa Nichollsa przez jednogłośną decyzję
Sam Cook pokonała Venessę English przez jednogłośną decyzję
Bradley Hill pokonał Tommiego Pulkkanen przez niejednogłośną decyzję

Walki 10-minutowe

Masakazu Imanari pokonał Valmyra Neto przez skrętówkę
Toumas Simola pokonał Jamie’go Scotta przez jednogłośną decyzję
Miha Perhavec pokonał Rivera Dillona przez skrętówkę
Ffion Davies pokonała Elvirę Karppinen przez jednogłośną decyzję

suplementy
Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Fight24 video

Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 37652383434 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=37652383434 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id PLS__aWLcyTYnE6gHkg1XeK8RTu77vppkC belongs to a playlist. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.

Najbliższa gala

UFC 249: Khabib vs. Ferguson

Data: 18.04.2020 – ???

UFC Fight Night 173: Smith vs Teixeira

Data: 25.04.2020 Pinnacle Bank Arena, Lincoln, Nebraska – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny

Fight24 na FB i TwitterZaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2020 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.