Pojedynek Rogosz vs Świerczyński w karcie walk gali FEN 3!

Organizacja Fight Exclusive Night, pragnie oficjalnie poinformować o kolejnym zakontraktowanym pojedynku na zasadach K-1 jaki zostanie rozegrany podczas gali FEN 3.Wydarzenie odbędzie się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca 2014 a w starciu wagi półciężkiej do 81 kg zmierzą się: Piotr Rogosz (2-0) z podwrocławskiego Scorpiona Krępice i Dawid Świerczyński (3-0-2) z UKS Astra Krynica-Zdrój.

Liczący 22 lata Piotr Rogosz brał udział w poprzedniej gali FEN 2, gdzie pokonał Przemysława Bubińskiego z Kohorty Poznań, przy okazji tocząc walkę ocenioną jako najlepszy bój gali. Piotr trenuje pod okiem trenera Radosława Kyca i jest młodzieżowym Mistrzem Polski w Kickboxingu. Ma także stoczone cztery amatorskie pojedynki w MMA i wszystkie wygrane. Jest oceniany jako wielki talent sportów walki i potwierdza to niemal w każdym starcie. Jego talent rozwija się i najlepsze walki są jeszcze przed nim. Być może taką kolejną obejrzymy w sobotę we Wrocławiu.

25-letni Dawid Świerczyński z Krynicy Zdrój zaczynał od kickbxerskich formuł light i fullcontact, gdzie zdobywał medale Mistrzostw Polski. Na zawodowym ringu wygrał trzy walki i dwa razy remisował. Jego trenerem jest Janusz Hajduga. Świerczyński jest instruktorem Kickboxingu i Muay Thai w klubie UKS Astra Krynica-Zdrój, a także absolwentem studiów magisterskich Politechniki Krakowskiej. Z ciekawostek warto zaznaczyć, iż Dawid bardzo silnie utożsamia się z Łemkowską grupą etniczną. Jego motto życiowe brzmi: „lepiej żyć jeden dzień jak lew niż 100 lat jak owca”. Zapewne jednym z takich dni dla Dawida będzie 28 czerwca we Wrocławiu.

Kibice będą mogli obejrzeć obu zawodników w akcji w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniu 28-go czerwca. Emocje, dramaty, zmagania, porażki i sukcesy będzie można obejrzeć na scenie legendarnej dolnośląskiej areny i to zarówno na żywo jak też na antenie naszego partnera – stacji Fight Box Live. Więcej informacji na www.fen-mma.com.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *