Pojedynek otwarcia i walki z karty wstępnej gali Celtic Gladiator 11

pawelas-vs-linder

Ostatni oficjalnie awizowany pojedynek głównej karty walk w formule K-1 i dwa wstępne starcia MMA otworzą galę Celtic Gladiator 11 w Krakowie, w dniu 26 listopada,  w hali TS Wisła przy ulicy Reymonta 22. W kickboxerskim boju wystąpią młodzi i bardzo perspektywiczny zawodnicy. Sporo już potrafią, ale szukać będą doświadczenia i rozwoju swoich możliwości. Damian Linder z Andrychowa i Jakub Pawełas z Warszawy to najmłodsze pokolenie w tym sporcie. Rozpiera ich ambicja i chęć zwycięstw.

Linder reprezentujący Black Dragon Andrychów kontynuuje rodzinne tradycje ojca, który był mistrzem świata w Kickboxingu i jest jego wzorem i trenerem. Młody Linder ma już za sobą Mistrzostwo Polski juniorów Sanda i brązowy medal ME Wushu. Niespełna przed tygodniem wygrał walkę w meczu Malta vs Polska z mistrzem świata juniorów. Pawełas z kolei jest podopiecznym trenera Tomasza Majewskiego z Pięściarza Warszawa. Jak mówi jego trener: „jest młodym nieopierzonym zawodnikiem z wielkim talentem i nieobliczalnością. Potrzebuje doświadczenia i musi je zdobywać w twardych starciach”. Takich jak z Damianem Linderem. To klasyczne „rozpoznanie, walką”.

W dwóch walkach MMA, bój stoczą miejscowi zawodnicy klubu Grappling Kraków i przyjezdni goście z Białorusi i Katowic. Krakowski klub prowadzi jeden z najbardziej doświadczonych polskich zawodników jakim jest Łukasz „Sasza” Chlewicki. W pierwszym pojedynku jego podopieczny Michał Guzik wystąpi przeciwko Mikicie Muliarchykowi z białoruskiego Condora Grodno. W drugim Piotr Sermak sprawdzi umiejętności Michała Oprządka z MMAtadores Katowice prowadzonego przez Tomasza Jeruszkę. Obu Krakowian czeka ciężki test a widzów już na wstępie sporo emocji.

muliarchyk-vs-guzik oprzadek-vs-sermak

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków Sztuk Walki na polski debiut międzynarodowej organizacji, w której walczyli najlepsi na świecie i w Polsce zawodnicy. Zapowiadamy niesamowite emocje jakie towarzyszyć będą wydarzeniom w kultowej hali TS Wisła.

Przyjdźcie i przeżyjmy to wspólnie! Bilety dostępne w sieci http://www.kupbilet.pl

Zapraszamy także na naszą stronę www.CelticGladiator.com oraz do śledzenia nas na Facebooku

Celtic Gladiator.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *