Pojawiają się plotki o zbyt imprezowym życiu Conora McGregora mogącym mieć wpływ na jego karierę

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor, to w ostatnim czasie także celebryta korzystający z życia na maksa po tym, jak przegrał w swoim debiucie bokserskim z Floydem Mayweatherem.

Mówi się, że McGregor zarobił ogromną sumę 100 milionów dolarów za tę walkę i nic dziwnego w tym, że chciałoby się wydać część tej kasy i trochę poszaleć. Jednak od tego czasu McGregor nie wskazał konkretów dotyczących jego kolejnej walki trzymając wszystkich w niepewności, a jego działania pozasportowe są poddawane drobiazgowym analizom.

Na przykład w ostatnim czasie McGregor wszedł w konflikt z irlandzką zorganizowaną grupą przestępczą znaną jako gang Kinahan. Teraz nowa plotka przedstawiona przez serwis Middle Easy  sugeruje, że w obozie McGregor może dojść do konfliktu, ponieważ trenerzy i menadżerowie uważają, że „Notorious” może wymknąć się spod kontroli.

„Plotki mówią, że ostre imprezy Conora McGregora zaczynają go doganiać. Od czasu porażki z Floydem Mayweatherem, McGregor rzadko kiedy robi sobie przerwy od „imprezowania”. Wybierz sobie to, co chcesz, czego McGregor używa na imprezach, ale jego trenerzy i zespół menadżerów są zaniepokojeni tym, że McGregor może pójść ścieżką Jona Jonesa.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *