Paulo Thiago z nowym kontraktem, Nam Phan poza UFC

Nie do końca zrozumiała decyzja władz UFC odnośnie Brazylijczyka.

Paulo Thiago (15-7, 5-7 w UFC) z ostatnich 5 pojedynków wygrał tylko ten z Michaelem Prazeresem. Pozostałe 4 przegrał. O ile porażka na punkty z Dong Hyun Kimem czy przed czasem z Brandonem Thatchem jakiejś wielkiej ujmy nie muszą przynosić o tyle ostatnia przegrana z bardzo słabym Gasanem Umalatovem do takich już może zostać zaliczona. Spodziewano się zwolnienia Paulo z organizacji. Tak się jednak nie stało i 33-letni Thiago właśnie podpisał nowy kontrakt mówiący o 4 walkach dla największej organizacji MMA na świecie.

Sam Thiago przyznał, że biorąc pod uwagę ostatnie zwolnienia w UFC spodziewał się, że jego współpraca z UFC zakończy się.

Wygląda na to, że władze UFC po 8 walkach zwolniły koguciego Nama Phana (18-13, 2-6). Amerykaninowi nigdy specjalnie dobrze nie wiodło się w organizacji. Przegrał 3 ostatnie walki będąc kompletnie zdominowanym przez swoich przeciwników.

Kolejną walkę stoczy na gali Grandslam MMA która odbędzie się 13 lipca w Tokio. Przeciwnikiem Amerykanina będzie Kenichi Ito (12-11-8).

3 thoughts on “Paulo Thiago z nowym kontraktem, Nam Phan poza UFC

  1. UFC teraz stara sie rozkrecic biznes. Nowe gale w nowych miejscach. Potrzebuja tez slabszych zawodnikow aby mogli sie mierzyc z lokalnymmi gwiazdami, ktore musza miec jakies obiektywne szanse na wygranie…

  2. UFC teraz stara sie rozkrecic biznes. Nowe gale w nowych miejscach. Potrzebuja tez slabszych zawodnikow aby mogli sie mierzyc z lokalnymmi gwiazdami, ktore musza miec jakies obiektywne szanse na wygranie… Pieniadze zarabiane na sile zawsze odzwierciedla obnizenie poziomu sportowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *