Paulie Malignaggi zdradza informacje o umiejętnościach Conora McGregora i jego planie na walkę

Fight Hub TV

Były mistrz w boksie Paulie Malignaggi po raz kolejny ujawnił informacje o umiejętnościach i planie na walkę mistrza wagi lekkiej UFC Conora McGregora w jego zawodowym debiucie w boksie.

Malignaggi dołączył do obozu przygotowawczego McGregora, aby pomóc mu przygotować się do walki. Po dwóch sparingowych sesjach, Malignaggi opuścił obóz w niezbyt miłej atmosferze po tym jak opublikowano zdjęcia, a później filmy ze sparingu na których widać jak McGregor zadaje mocne ciosy Malignaggi’emu.

Od tamtej pory Malignaggi nie krył się z dzieleniem się swoimi odczuciami wobec McGregora. W ostatnim wywiadzie dla AG Fight, Malignaggi opowiadał o umiejętnościach bokserskich Irlandczyka.

— On może uderzyć, ale on nie jest takim dobrym puncherem. Jest w porządku, albo raczej, nie jest najgorzej. To nie Gennady Golovkin. To nie Canelo (Alvarez). Ale nie jest źle.

Malignaggi kontynuował przedstawiając swój typ na walkę Mayweather vs. McGregor i powiedział, co sądzi taktyce McGregora na ten pojedynek.

— Widzę to jak Conor będzie stosował brudne sztuczki na początku. Co robi zawodnik MMA, kiedy zbliża się do ciebie? Chwyta cię. Boksowałem z McGregorem w klinczu. On nie potrafi walczyć w klinczu. W dystansie Floyd jest zbyt dobry. W krótkim dystansie, Conor nie wie jak walczyć, więc co ma zamiar zrobić? Po kilku rundach zda sobie sprawę, że nie żyje, podobnie jak w walce z Natem Diazem.

One thought on “Paulie Malignaggi zdradza informacje o umiejętnościach Conora McGregora i jego planie na walkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *