Paul Daley o tym, co by zmienił w walce gdyby spotkał się w rewanżu z Rorym MacDonaldem

businessinsider.com

Jeśli Paul Daley chce wrócić na ścieżkę prowadzącą go prosto do pasa wagi półśredniej Bellatora, być może będzie musiałby zmierzyć się ponownie z Rorym MacDonaldem.

Daley walczył z MacDonaldem w maju na gali Bellator 179. Semtex nie potrafił jednak znaleźć sposobu na MacDonalda i został ostatecznie poddany w drugiej rundzie. W swojej ostatniej walce, Daley znakomicie poradził sobie z Lorenzem Larkinem na gali Bellator 183 nokautując go w drugiej rundzie.

Z kolei Rory MacDonald ma 20 stycznia 2018 roku zawalczyć o pas z mistrzem Douglasem Lima. Daley powiedział, że chciałby zawalczyć o tytuł i jeśli zmierzyłby się w rewanżu z MacDonaldem, to zmieniłby kilka rzeczy w przygotowaniach i samej walce.

„Chciałbym walczyć o tytuł. Nigdy nie walczyłem o tytuł w głównych organizacjach jak UFC czy Bellator. Jestem już tak blisko. Jeśli chodzi o walkę z Rorym, jeśli pokona Limę, muszę skoncentrować się na różnych obszarach mojej taktyki. Myślałem, że (pierwsza walka) będzie kolejną bijatyką jak z Robbie Lawlerem, ale (MacDonald) skorzystał ze swoich mocnych stroni poszedł od razu po obalenia. Patrząc na pierwszą walkę, zrobię duże korekty w swoich obozie treningowym i wyjdę do walki z inną mentalnością.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *