Paige VanZant vs Alex Chambers na UFC 191

Dave Mandel/Sherdog
Dave Mandel/Sherdog

Zawodniczka wagi słomkowej UFC, Paige VanZant stoczy swoją trzecią walkę w organizacji z Alex Chambers na UFC 191, która odbędzie sie 5 września.

Według informacji z programu „UFC Tonight”, VanZant miała nadzieję na zestawienie jej w pierwszy weekend września. Jej życzenie się spełniło i 5 września w dniu Święta Pracy zawalczy na UFC 191 w Las Vegas.

Paige VanZant (5-1 MMA, 2-0 UFC) wdarła się szturmem do UFC zyskując ogromną sympatię fanów po zaledwie dwóch walkach w organizacji. 21-letnia zawodniczka jest jedną z najmłodszych fighterek w UFC. W debiucie pokonała przez TKO w trzeciej rundzie Kailin Curran zdobywając tym samym “Fight of the Night”. W kolejnej walce zmierzyła się z doświadczoną Felice Herrig, którą zdominowała i wygrała przez decyzję.

Popularność PVZ wzrosła bardzo szybko w bardzo krótkim czasie co sprawiło, że dołączyła do elity zawodników i zawodniczek, którzy otrzymali indywidualne umowy z Reebokiem.

Alex Chambers (5-2 MMA, 1-1 UFC), australijska zawodniczka powróci do Oktagonu po zwycięstwie przez poddanie z Kailin Curran oraz wcześniejszą porażką w debiucie z Aisling Daly. Po zwycięstwie z Curran i zdobyciu bonusu za “Performance of the Night”, Chambers będzie szukać okazji do kolejnego zwycięstwa na UFC 191.

W tym pojedynku zmierzą się zawodniczki między którymi różnica wieku jest ogromna wynosząca 15 lat.

9 thoughts on “Paige VanZant vs Alex Chambers na UFC 191

  1. WR27 Ty chyba pięknej dziewczyny na oczy nie widziałeś :)To jest przecętnej urody dziewczyna, na tylko moim osiedlu jest mnóstwo ładniejszych blondyneczek także litości 🙂

  2. Bill poproś te z osiedla, żeby zmyły tapetę, wtedy się przekonasz. Jak chodziłem do podstawówki to jedna/dwie na 15 były OK, ale to były czasy, gdy nie było tapety i widać było jak na dłoni które się wyróżniają 😉 Na pewno Van Zant na tle pozostałych zawodniczek wyróżnia się urodą.

  3. Bill ma najwiekszego wacka w okolicy , mieszka na osiedlu z samymi pieknosciami , jezdzi porshe i zarabia 100000 w miesiac. Dorzuca do tego biek 50 cm , obwod klatki 140 cm twarz Enrique Iglesias’a i wille z basenem wiec nie zadowoli sie byle czym

  4. Po co ta przesada 🙂 Wyrażam jedynie fakt iż Paige to sympatyczna, aczkolwiek przeciętnej urody dziewczyna (która notabene również korzysta z makijażu). Po prostu jestem zaskoczony jak w wielu z Was jest zachwyconych Jej urodą. Podam przykład naturalnie ślicznych kobiet: Agnetha Faltskog (za lat swej młodości), Alicia Silverstone (blondyneczka w teledysku Cryin – Aerosmith), Sandra Bullock, a ze świata mma : Gina Carano czy Miesha Tate. Proponuję zrobić sobie małe tournée, wybrać się na spacer po większym mieście na weekendzie, do galerii, a także do kina, teatru, kawiarni, siłowni … co nieco się rozejrzeć, a następnie już na spokojnie w domu – ponownie dojść do wniosku, że zwykła przeciętna dziewczyna jak Paige jest piękna. Pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *