Ovince Saint Preux: „Kiedy zacząłeś stosować doping, Jon? Powiedz prawdę całemu światu”

Esther Lin, MMA Fighting
Esther Lin, MMA Fighting

Ovince Saint Preux dołączył do grupy osób krytykujących Jona Jonesa za ostatnie wydarzenia i jako jego ostatni rywal chce szczerej odpowiedzi od Jonesa.

Ovince Saint Preux zmierzył się z Jonem Jonesem na UFC 197 po tym jak Daniel Cormier wypadł z walki z powodu kontuzji. Pojedynek zakończył się oczywiście zwycięstwem „Bonesa”, ale OSP oczekuje teraz odpowiedzi od Jonesa, czy podczas walki z nim też był na dopingu i od kiedy zaczął się nielegalnie wspomagać.

„W dniu 18 czerwca, Jon Jones został przyłapany na stosowaniu leków używanych w trakcie przeprowadzania cyklu sterydowego. To oznacza, że był na dopingu jeszcze przed tą datą. Jedyne pytanie jakie się nasuwa, to: Kiedy zaczął stosować te środki? Było to przed walką ze mną, czy po niej? Niewiele jest osób znających odpowiedź na to pytanie, ale Jon Jones jest jedną z nich. Pytam więc: Kiedy zacząłeś stosować doping, Jon? Chciałem walczyć z najlepszym zawodnikiem na świecie, ale nie godziłem się na walkę z oszustem. Bądź więc odpowiedzialną osobą i powiedz nam prawdę. Wszyscy wiemy, że byłeś na dopingu, ponieważ zostałeś przyłapany na stosowaniu środków wspomagających kurację sterydową. Powiedz prawdę całemu światu.”

Jak widać znów spadła na Jona Jonesa fala krytyki, a to nie jedyny jego problem. Problemy  przyciągają Jonesa i to już nie pierwszy raz kiedy będzie przechodził kryzys w swoim życiu i karierze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *