Nowe walki w kartach gal UFC

Do rozpisek wrześniowych i październikowej gali dołączyły nowe pojedynki.

Prawdopodobnie ostatnim pojedynkiem jaki dołączył do karty UFC Fight Night 51 jest pojedynek w wadze koguciej pomiędzy Iurim Alcantarą (30-5 1 NC, 5-2 1 NC w UFC) a Russellem Doanem (14-3, 2-0 w UFC). Brazylijczyk w UFC walczy od 2011r. W tym czasie stoczył 8 walka z których wygrał 5. Jego przeciwnik kontrakt z największą organizacją MMA na świecie podpisał w zeszłym roku. Dla amerykańskiego promotora walczył 2 razy pokonując Leandro Issę oraz Marcusa Brimage’a.

W między czasie zmienił się przeciwnik Paulo Thiago (15-7, 5-7 w UFC). Brazylijczyk pierwotnie miał walczyć z Mikem Rhodesem, później z Joe Riggsem a na chwilę obecną prawdopodobnie zmierzy się z Seanem Spencerem (11-3, 2-2 w UFC).

Dziewiątą walką dodaną do karty UFC 178 jest walka pomiędzy Jonem Tuckem (8-1, 2-1 w UFC) a Kevinem Lee (8-1, 1-1 w UFC). Obaj zawodnicy w 2 ostatnich bojach notowali przegraną i wygraną. Tuck najpierw przegrał z Normanem Parkiem a później pokonał Jake Lindseya. Lee po przegranej z Alem Iaquintą zanotował zwycięstwo w starciu z Jessem Ronsonem.

Nowy pojedynek wzbogacił także rozpiskę gali w Szwecji która odbędzie się 4 października. W limicie wagi średniej zawalczy Magnus Cedenblad (12-4, 2-1 w UFC) która w ostatniej swojej walce pokonał Krzysztofa Jotkę. Jego przeciwnikiem będzie Scott Askham (12-0, 0-0 w UFC) który tą walką zadebiutuje w UFC.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *